رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 آذر 1395 - 13:40
  • کد خبر : ۱۰۱۵
  • مشاهده :  484 بازدید
  • چاپ خبر : رئیس آموزش و پروش ممسنی بخاطر دانش آموزان بخاری اتاقش را خاموش کرد / رادیو ممسنی + عنوان

رئیس آموزش و پروش ممسنی بخاطر دانش آموزان بخاری اتاقش را خاموش کرد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,داریوش اسدی مدیرآموزش و پرورش شهرستان ممسنی صبح امروز در برنامه صبحانه سلامت مدرسه شهید دیالمه محله جابه شرکت کرد. داریوش اسدی در خصوص مشکلات این مدرسه با مدیر آموزشگاه دقایقی را به صحبت پرداخت و وقتی متوجه شد سیستم گرمایشی مدرسه کار نمیکند و دانش آموزان در سرما […]

رادیو ممسنی:

به گزارش پایگاه خبری دیارممسنی,داریوش اسدی مدیرآموزش و پرورش شهرستان ممسنی صبح امروز در برنامه صبحانه سلامت مدرسه شهید دیالمه محله جابه شرکت کرد.

داریوش اسدیداریوش اسدی در خصوص مشکلات این مدرسه با مدیر آموزشگاه دقایقی را به صحبت پرداخت و وقتی متوجه شد سیستم گرمایشی مدرسه کار نمیکند و دانش آموزان در سرما در کلاسها حاضر میشوند قول داد تا زمانی که مشکل گرمایشی این مدرسه حل نشود بخاری اتاقش را خاموش کند.

اسدی سپس قول داد باتوجه به اینکه سیستم گرمایشی مدرسه دیالمه جابه کیفیت لازم را ندارد و تعمیر آن نیز به صرفه نیست کار گازکشی این مدرسه را حداکثر  تا روز یکشنبه هفته آینده انجام دهند.

سیستم گرمایشی این مدرسه به گونه ای بود که کف اتاق ها را گرم میکرد و حالا نیز از کار افتاده است و قرار است با همکاری مدیر آموزشگاه و مساعدت آموزش و پرورش ممسنی کار گازکشی و نصب بخاری تا اوایل هفته ی آینده به پایان برسد

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه