رفتن به بالا
 • سه شنبه - 23 آذر 1395 - 19:10
 • کد خبر : ۱۰۱۷
 • مشاهده :  140 بازدید
 • چاپ خبر : افزایش ۲۷۰۰ خانواری جمعیت ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

افزایش ۲۷۰۰ خانواری جمعیت ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، رهام پیکری امروز در گفت‌وگو یی اظهار داشت: در آمارگیری نفوس و مسکن امسال جوان‌ترین و باسوادترین تیم از آن شهرستان ممسنی بود و ۴۲ تن در این گروه انجام‌وظیفه کردند. وی افزود: میانگین سنی این گروه ۲۷ سال بود که بیشتر اعضا دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا دانشجوی […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، رهام پیکری امروز در گفت‌وگو یی اظهار داشت: در آمارگیری نفوس و مسکن امسال جوان‌ترین و باسوادترین تیم از آن شهرستان ممسنی بود و ۴۲ تن در این گروه انجام‌وظیفه کردند.

وی افزود: میانگین سنی این گروه ۲۷ سال بود که بیشتر اعضا دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا دانشجوی دکترا بودند.

فرماندار ممسنی در ادامه خاطرنشان کرد: در آمارگیری نفوس و مسکن امسال ۳۳ هزار و ۷۷۲ خانوار در شهرستان ممسنی سرشماری شد که این تعداد در سال ۱۳۹۰ نزدیک به ۳۱ هزار خانوار بود.

پیکری گفت: پیش‌بینی استان برای شهرستان ممسنی افزایش جمعیت ۳ هزار خانواری بود اما آمارگیری نشان داد که ۲ هزار و ۷۰۰ خانوار اضافه شده است.

وی همچنین اظهار داشت: نمره شهرستان ممسنی در آمارگیری امسال از نظر کمی ۹۹٫۶ درصد و از نظر کیفی ۹۸ درصد بود که تمام کارهای پیش‌بینی‌شده به بهترین شکل ممکن انجام شد.

این مقام مسؤول همچنین گفت: در ثبت‌نام اینترنتی نیز ۶۵ درصد مردم موفق به ثبت‌نام شدند که نسبت به آمار کشوری ۳۰ درصد پیشرفت مشاهده شد.

پیکری در پایان نیز اشاره کرد: تیم آمارگیری شهرستان ممسنی زیر نظر معاون فنی فرمانداری که یک نیروی غیر اداری بود کار را به انجام رسانید و وب با توجه به تحصیلات عالیه و تخصصی که داشتند به‌خوبی تیم آمارگیری را هدایت کردند.

منبع: فارس

  فرماندار ممسنی گفت: با توجه به آماری که از سراسر کشور داشتیم، باسوادترین و جوان‌ترین تیم آمارگیری نفوس و مسکن کشور از آن این شهرستان بود.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه