رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 آذر 1395 - 19:45
  • کد خبر : ۱۰۱۹
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : سمینار آموزشی چالش‌های فراروی جوانان و نشست علمی گروه حسابداری در واحد نورآباد ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

سمینار آموزشی چالش‌های فراروی جوانان و نشست علمی گروه حسابداری در واحد نورآباد ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:با حضور دکتر شهدخت آزادی عضو هیات علمی و مسئول مرکز مشاوره واحد، اساتید، کارکنان و جمعی از دانشجویان سمینار آموزشی چالش های فراروی جوانان با مشارکت امور پژوهشی و امور دانشجویی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی برگزار شد.در این سمینار مباحث متنوعی از […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:با حضور دکتر شهدخت آزادی عضو هیات علمی و مسئول مرکز مشاوره واحد، اساتید، کارکنان و جمعی از دانشجویان سمینار آموزشی چالش های فراروی جوانان با مشارکت امور پژوهشی و امور دانشجویی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی برگزار شد.
در این سمینار مباحث متنوعی از جمله توجه ویژه به سلامت روح و روان وابستگی شدید جوانان به فضای مجازی و اعتبار اینترنتی و راههای کنترل و مقابله با آن ، بحران های ناشی از بلوغ و داروهای روان گردان نو ظهور تشریح شد.
آزادی در این جلسه علاوه بر آسیب شناسی چالش های فراروی جوانان و ارائه راهکارهای لازم به پرسش های مطرح شده از سوی دانشجویان پاسخ گفت و در ادامه با معرفی مرکز مشاوره از آنان دعوت کرد برای در میان گذاشتن مشکلات با مشاور و یافتن راهکار مناسب به این مرکز مراجعه کنند.
همچنین همزمان با هفته پژوهش و فناوری و با حضور دکتر رضایی هیات علمی دانشگاه خلیج فارس، نشست علمی گروه حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نورآباد ممسنی برگزار شد.
در این واحد نشست علمی گروه حسابداری با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان این رشته در سالن آمفی تئاتر واحد و با ارائه موضوعات تخصصی حسابداری و تبادل نظر در این باره برگزار شد. علاوه بر نشست علمی گروه حسابداری، در هفته پژوهش نشست و سخنرانی علمی سایر گروههای آموزشی نیز برگزار می شود.
منبع:انا

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه