رفتن به بالا
 • سه شنبه - 23 آذر 1395 - 22:15
 • کد خبر : ۱۰۲۷
 • مشاهده :  109 بازدید
 • چاپ خبر : نجات ۲ گراز از مرگ توسط کارکنان شرکت نفت / رادیو ممسنی + عنوان

نجات ۲ گراز از مرگ توسط کارکنان شرکت نفت / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، آقایان مهدی شاه حسینی و امید صادقی دیروز صبح در بازدید از خط لوله نفت نورآباد -شیراز ،در منطقه کوهستانی دشمن زیاری با مشاهده دو بچه گراز که در استخرآبی و دست ساز آبی گیر افتاده بودند و در آب یخ زده ی آن درحال مرگ بودند ،اقدام به نجات […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، آقایان مهدی شاه حسینی و امید صادقی دیروز صبح در بازدید از خط لوله نفت نورآباد -شیراز ،در منطقه کوهستانی دشمن زیاری با مشاهده دو بچه گراز که در استخرآبی و دست ساز آبی گیر افتاده بودند و در آب یخ زده ی آن درحال مرگ بودند ،اقدام به نجات رها سازی کردند.

آنها با اعلام اینکه منطقه در بالاترین ارتفاع شهرستان بوده و بشدت سرد می باشد گفتند: احتمالا این بچه گرازها از شب قبل به این استخر افتاده بودند و به علت ناهموار بودن و داشتن ارتفاع لبه ها، قادر به خروج از آن نبودند و شاید تا ساعتی دیگر جان خود را از دست میدادند .

گرازها پس از خارج شدن از آب که بشدت سرما زده بودند در معرض نور خورشید آرام آرام جانی دوباره گرفتند و قادر به حرکت شدند . پس از اطمینان از سلامت بچه ها منطقه را ترک کردیم.

این دوستان در پاسخ به این سوال که چه عاملی و چه انگیزه ای باعث شد در این هوای سرد دست به این کار بزنید اظهار داشتند: ما قبلا مثل بسیاری از مردم این حساسیت را نداشتیم ولی امروزه با رشد فکری و فرهنگی و درک این موضوع که حیوانات هم مثل ما انسانها دارای احساس و خانواده هستند و آنها هم به اندازه ما حق حیات دارند به کمک آنها رفتیم و از نظر ما یک انسان فهمیده و آگاه ،در کمک کردن به مخلوق خداوند نباید فرقی ببن انسان و حیوان قایل شود.

نجات گراز در ممسنینجات گراز در ممسنی

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  دو گراز که در ارتفاعات دشمن زیاری و در آب های یخ زده گیر افتاده بودند توسط کارکنان شرکت نفت ممسنی رها سازی شدند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه