رفتن به بالا
  • سه شنبه - 23 آذر 1395 - 22:30
  • کد خبر : ۱۰۳۰
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : نجات دو بچه گراز از مرگ توسط کارکنان خط لوله شرکت نفت ممسنی+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

نجات دو بچه گراز از مرگ توسط کارکنان خط لوله شرکت نفت ممسنی+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: آقایان مهدی شاه حسینی و امید صادقی بیان داشتند : دیروز صبح در بازدید از خط لوله نفت نورآباد -شیراز ،در منطقه کوهستانی دشمن زیاری با مشاهده دو بچه گراز در استخر آبی که دامداران بومی برای دامهای خود درست کرده بودند در حال مرگ بودند ،اقدام به نجات آنها کرده و آنها […]

رادیو ممسنی:

آقایان مهدی شاه حسینی و امید صادقی بیان داشتند : دیروز صبح در بازدید از خط لوله نفت نورآباد -شیراز ،در منطقه کوهستانی دشمن زیاری با مشاهده دو بچه گراز در استخر آبی که دامداران بومی برای دامهای خود درست کرده بودند در حال مرگ بودند ،اقدام به نجات آنها کرده و آنها را از استخر آب یخ زده خارج کردیم.
ایشان با اعلام اینکه منطقه در بالاترین ارتفاع شهرستان بوده و بشدت سرد میباشد و احتمالا این بچه گرازها از شب قبل به این استخر سقوط کرده و به علت لیز بودن و داشتن ارتفاع لبه ها، قادر به خروج از آن نبودند و شاید تا ساعتی دیگر جان خود را از دست میدادند.
بجه گرازها پس از خارج کردن از آب که بشدت سرمازده بودند و با قرار دادن در معرض نور خورشید آرام آرام جانی دوباره گرفتند و قادر به حرکت شدند . پس از اطمینان از سلامت بچه ها منطقه را ترک کردیم.
این دوستان در پاسخ به این سوال که چه عاملی و چه انگیزه ای باعث شد در این هوای سرد دست به این کار بزنید اظهار داشتند ، ما قبلا مثل بسیاری از مردم این حساسیت را نداشتیم ولی امروزه با رشد فکری و فرهنگی و درک این موضوع که حیوانات هم مثل ما انسانها دارای احساس و خانواده هستند وآنها هم به اندازه ما حق حیات دارند به کمک آنها رفتیم و از نظر ما یک انسان فهمیده و آگاه ،در کمک کردن به مخلوق خداوند نباید فرقی ببن انسان و حیوان قایل شود شاید پدر و مادر این بچه گراز ها هم چشم انتظار بچه های خود بودند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه