رفتن به بالا
 • سه شنبه - 23 آذر 1395 - 23:30
 • کد خبر : ۱۰۳۹
 • مشاهده :  197 بازدید
 • چاپ خبر : خوش خیالی کاذب روحانی به وفاداری شیطان بزرگ / رادیو ممسنی + عنوان

خوش خیالی کاذب روحانی به وفاداری شیطان بزرگ / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سال ۹۲ شاهد این بودیم راننده اجرایی دیارمان را شخصیتی برعهده گرفت که حتی باورش برای ایشان قابل هضم نبود. شاید خیالالت ایشان بخاطر این بود که در آموزشگاهی رانندگی را یاد گرفته بود که استادش (بخوانید هاشمی رفسنجانی) خالق خاطرات و تحریف خیالات بود. حال بگذریم. فلسفه ماهوی پیچ (بخوانید امریکا) انحراف […]

رادیو ممسنی:

سال ۹۲ شاهد این بودیم راننده اجرایی دیارمان را شخصیتی برعهده گرفت که حتی باورش برای ایشان قابل هضم نبود. شاید خیالالت ایشان بخاطر این بود که در آموزشگاهی رانندگی را یاد گرفته بود که استادش (بخوانید هاشمی رفسنجانی) خالق خاطرات و تحریف خیالات بود. حال بگذریم.

فلسفه ماهوی پیچ (بخوانید امریکا) انحراف کامل آن است و قابل تغییر نیست، باید با سرعت کنترل شده به آن نزدیک شد که مبادا دچار سانحه شود. اما این راننده ی امیدوار با سرعت هرچه تمام تر پیش بسوی پیچ بزرگ (آمریکا) حرکت نمود غافل از اینکه به تابلوی (پیچ خطرناک است از سرعت خود بکاهید) توجه نماید. اما این راننده عجول شتابان به پیچ نزدیک شد و بر خلاف رویاهای کاذبش پیچ نپیچید (بخوانید خصومت همیشگی آمریکا با ایران) و تصادف سنگینی کرد که خسارت جبران ناپذیری به بار آورد.

از این نیز بگذریم به عالم واقع، آقای روحانی بدون توجه به واقعیات بین الملل با تز “تشنگی رابطه با کدخدا” هدفمند عمل نکرد و توانایی های ایران را دست کم گرفت، اما برخلاف ایشان دشمن بد عهد بیشتر به ظرفیت هایی بالفعل ما ایمان داشت. ایشان تصور می کرد چون شعار تعامل سر داده اند، دیگر دشمنی آمریکا با ایران به آخر خود رسیده و پیچ های شکل گرفته بین ما به این راحتی قابل رفع و گذر است.
روحانی در مصاحبه با شبکه خبر سیما (۱۴فروردین):”بحث ما هسته ای نیست، بلکه این موضوع پله اول است برای رسیدن به تعامل سازنده با جهان” در مصاحبه با ان بی سی (۲۸شهریور): “به هر حال این عدم ارتباط و شرایط ایران و آمریکا تا قیامت که نخواهد ماند به هر حال در یک شرایط مناسبی در این دوره یا دولت بعد، مسئله ایران و آمریکا حل خواهد شد.” همین اشتباه استراتژیک روحانی (خوش خیالی کاذب به وفاداری شیطان بزرگ) باعث خواهد شد آقایان لب ساحل با دشمن قدم بزنند، به دشمن دست بدهند و با دشمن تماس بگیرند.

اما تراژدی بد عهدی با تمدید تحریم های داماتوو در حال تکمیل تر شدن است. آخر تا کی سوء تدبیر؟ حال با ترامپ چکار کنید؟
حالا آقایان دولت ما درصددند مذاکرات را به رهبری پیوند بزنند .
الَّذِینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ (سوره زمر آیه ۱۸)
«مومنین حقیقی کسانی هستند که سخنان را میشنوند و بهترین آن را مورد عمل قرار میدهند.»

رهبر انقلاب:« فشارهای غرب برای این است که مرده را به ستوه بیاورند مردم را دچار مشکل کنند تا رابطه قلبی آنها با نظام را از بین ببرند رابطه با آمریکا قابل تحقق نیست چرا که۱۸۰درجه با هم در منافع و اصول تضاد داریم.»

انتهای پیام

  همین اشتباه استراتژیک روحانی (خوش خیالی کاذب به وفاداری شیطان بزرگ) باعث خواهد شد آقایان لب ساحل با دشمن قدم بزنند، به دشمن دست بدهند و با دشمن تماس بگیرند .

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه