رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 24 آذر 1395 - 00:25
  • کد خبر : ۱۰۴۳
  • مشاهده :  178 بازدید
  • چاپ خبر : توجه معلم نورابادی به ذوق هنری دانش آموزان خود در قائمیه+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

توجه معلم نورابادی به ذوق هنری دانش آموزان خود در قائمیه+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:خانم رویا(آوش) قاسمی معلمی اهل شهرستان ممسنی هستند که در حال حاضر در مدرسه شهید هدایت اله امینی روستای حاجی اباد غوری شهر فائمیه مقطع ششم را تدریس میکند و در راستای اموزش کارهای هنری به دانش اموزان از هیچ تلاشی دریغ نمیکند.وی در خصوص توجه به نحوه رشد […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:خانم رویا(آوش) قاسمی معلمی اهل شهرستان ممسنی هستند که در حال حاضر در مدرسه شهید هدایت اله امینی روستای حاجی اباد غوری شهر فائمیه مقطع ششم را تدریس میکند و در راستای اموزش کارهای هنری به دانش اموزان از هیچ تلاشی دریغ نمیکند.
وی در خصوص توجه به نحوه رشد و شکوفایی استعداد دانش اموزان بیان داشت: انجام دادن فعالیت های هنری در فضایی که کودکان، آزادانه تخیل و اندیشه کنند، حواسشان تقویت شود، ظرفیت های نهفته‌ی هوش و تفکرشان پرورش یابد، عواطف و احساساتشان توسعه یابد و استعداد و خلاقیت ها یشان شکوفا شود، به « تربیت هنری منجر» می‌شود.
خانم قاسمی اظهار داشت: به جرأت می‌توان گفت که همه‌ی کودکان فعالیت های هنری را دوست دارند آنها در این گونه فعالیت ها و هنگام انجام دادن کارهای عملی، طراحی، ساختن، شکست و پیروزی را تجربه می‌کنند. به این ترتیب زمینه ای برای بروز خلاقیت و احساسات آن ها فراهم می‌شود.
باتوجه به دروس کار و فناوری و هنر و کاردستی در پایه ششم شاگردان در نیمه اول به پته بافی،ساختن ماکت،جامدادی و…. می پردازند.
شایان ذکر است طرح های موجود در تصاویر زیر از جمله کارهای هنری میباشند که خانم قاسمی به دانش آموزان اموزش داده اند.
وی در خصوص اموزش های اتی گفت: برای نیمه دوم امسال اموزش سبزی کاری به دانش اموزان این مقطع را مد نظر دارم.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه