رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 24 آذر 1395 - 14:10
  • کد خبر : ۱۰۵۱
  • مشاهده :  167 بازدید
  • چاپ خبر : دکتر امیر خسروی،از نخبگان علمی کشور،در نورآباد آغاز بکار میکند+سوابق علمی / رادیو ممسنی + عنوان

دکتر امیر خسروی،از نخبگان علمی کشور،در نورآباد آغاز بکار میکند+سوابق علمی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:دکتر امیر خسروی جراح و متخصص چشم از نخبگان علمی کشور و از فرزندان خانواده بزرگ ممسنی و رستم، از ۲۸ آذر ماه جاری در نورآباد، ساختمان برلیان جنب پاساژ جانبازان آغاز به کار می کند. دکتر خسروی در سال ۸۱ مدال طلای کشوری المپیاد زیست شناسی و یک […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:دکتر امیر خسروی جراح و متخصص چشم از نخبگان علمی کشور و از فرزندان خانواده بزرگ ممسنی و رستم، از ۲۸ آذر ماه جاری در نورآباد، ساختمان برلیان جنب پاساژ جانبازان آغاز به کار می کند.
دکتر خسروی در سال ۸۱ مدال طلای کشوری المپیاد زیست شناسی و یک سال بعد مدال نقره جهانی المپیاد زیست شناسی که آن سال در کشور بلاروس برگزار گردید را به دست آوردند. ایشان در سال ۸۴ نیز که در دانشگاه علوم پزشکی شیراز مشغول به طی کردن دوره پزشکی عمومی خود بودند حائز رتبه پنج در امتحانات جامع علوم پایه پزشکی و در سال ۸۹ حائز رتبه اول کشوری دانشجوی نمونه (مقطع پزشکی عمومی) شدند.
این نخبه جوان در سال ۹۳ عنوان رتبه اول کشوری رزیدنت تخصصی نمونه (در رشته چشم و در میان تمامی رشته های تخصصی پزشکی کشور از لحاظ امتیاز) را کسب نموده و به همین علت از سوی دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر محترم بهداشت و آقای جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور مورد تقدیر قرار گرفت.
دکتر خسروی که به تازگی دوره طرح خود را به عنوان هیئت علمی ضریب کا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به پایان رسانده با وجود اصرار مسئولین استان کهگیلویه و بویراحمد و با وجود داشتن پیشنهاد های کار در شیراز بنابر توصیه پدرش،خدمت در نورآباد و مردم عزیز منطقه را برگزیده است.
حال که این پزشک نخبه و جوان همشهری با وجود امکان کار در شهر های دیگر خدمت کردن در منطقه ای محروم مانند ممسنی و خدمت به همشهری های محروم خود را برگزیده است، امید است که مسئولان محترم شهرستان شرایطی را برای ایشان فراهم کنند تا ضمن حفظ ایشان در شهرستان، زمینه برای جذب و یا بازگشت دیگر نخبگان مهاجر ممسنی به شهرستان فراهم گردد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه