رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 24 آذر 1395 - 23:10
 • کد خبر : ۱۰۶۴
 • مشاهده :  222 بازدید
 • چاپ خبر : تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان در پلدختر / رادیو ممسنی + عنوان

تصادف مینی‌بوس حامل دانش‌آموزان در پلدختر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سرهنگ صفر عبدالوند شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مینی بوس حامل دانش آموزان دختر دبیرستان زینبیه یک پلدختر که برای اردو به تالاب های پلدختر رفته بودند هنگام بازگشت با یک دستگاه تریلر و یک دستگاه سواری پراید در شهر پلدختر تصادف کرد. وی گفت: در این تصادف ۱۴ […]

رادیو ممسنی:

سرهنگ صفر عبدالوند شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مینی بوس حامل دانش آموزان دختر دبیرستان زینبیه یک پلدختر که برای اردو به تالاب های پلدختر رفته بودند هنگام بازگشت با یک دستگاه تریلر و یک دستگاه سواری پراید در شهر پلدختر تصادف کرد.

وی گفت: در این تصادف ۱۴ تن شامل ۹ دانش آموز، یک معلم، رانندگان مینی بوس و پراید و ۲ تن از سرنشینان پراید مجروح شدند.

فرمانده انتظامی پلدختر افزود: مجروحان حادثه توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر منتقل شدند.

وی دلیل وقوع این حادثه را رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده تریلر نسبت به مینی بوس و بی توجهی راننده مینی بوس به جلو نسبت به پراید اعلام کرد.

سرهنگ عبدالوند افزود: پریا پیریایی، نگار علی کرمی، فاطمه رستگارپور، منوراصغری، منا بهرامی چگنی، مریم گنجی، فاطمه پرورش، مبینا حسنوند، کسری مظفری، مهدیه نظری از سرنشینان و امید علی جلالی راننده مینی بوس بودند.

وی گفت: مجروحان سواری پراید نیز سعید پاپی الور(راننده)، فرانک بنیادیان و گلباغی فاریابی می باشند.

  فرمانده انتظامی پلدختر گفت: تصادف یک دستگاه مینی بوس حامل دانش آموزان دختر پلدختری با ۲ دستگاه کامیون و پراید ۱۴ مصدوم برجا گذاشت.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه