رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 24 آذر 1395 - 23:20
 • کد خبر : ۱۰۶۷
 • مشاهده :  184 بازدید
 • چاپ خبر : تلاش جوانان کشور برای ساخت سکوی ۱۷B پارس جنوبی/تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

تلاش جوانان کشور برای ساخت سکوی ۱۷B پارس جنوبی/تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مهندس رضائیان مدیر عامل ایزوایکو در جمع خبرنگاران در بندرعباس گفت: ایزوایکو در فرایند نصب سکوی ۱۸B پارس جنوبی یک رکورد استثنایی زد به گونه ای که حتی رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی ایران تحلیل کردند که یک کشتی‌سازی ایران موفق شد رکورد نصب سکو در جهان را بشکند. وی با بیان اینکه سال […]

رادیو ممسنی:

مهندس رضائیان مدیر عامل ایزوایکو در جمع خبرنگاران در بندرعباس گفت: ایزوایکو در فرایند نصب سکوی ۱۸B پارس جنوبی یک رکورد استثنایی زد به گونه ای که حتی رسانه‌های معاند جمهوری اسلامی ایران تحلیل کردند که یک کشتی‌سازی ایران موفق شد رکورد نصب سکو در جهان را بشکند. وی با بیان اینکه سال ۹۳ سکوی فاز ۱۶ را ظرف ۵ ماه و اندی نصب کردیم افزود: این در حالی بود که رکورد قبل در دست کشتی‌سازی اروپایی (استات‌‌اویل) بود که ظرف ۶ ماه و ۲۰ روز توانسته بود این کار را انجام دهد. مدیرعامل ایزوایکو اضافه کرد: اتفاق خوبی که یک ماه و نیم قبل افتاد این بود که ما رکورد قبلی‌مان را هم شکستیم و عملیات گازرسانی فاز B پارس جنوبی را ظرف ۶۲ روز انجام دادیم که دستاورد بزرگی است. این نشان می‌دهد ما در بخش اجرای پروژه‌ها حرف بزرگی برای گفتن داریم و می‌توانیم با کشورهای بزرگ اروپایی رقابت کنیم. مدیرعامل ایزوایکو افزود: هم‌اکنون پروژه ما برای فاز ۱۷B پارس جنوبی در مسیر حمل به نقطه صفر مرزی ایران و قطر است و پیش‌بینی ما این است بتوانیم این رکورد را مجددا بشکنیم که در حوزه مهندسی یک رکورد بی‌نظیر به شمار می‌رود. وی خاطرنشان کرد: منافع هر روز نصب این سکوها برای کشور ۵-۶ میلیون دلار است که با استحصال و بهره‌برداری هرچه زودتر گاز حاصل می‌شود.

انتهای پیام/

  سکوی ۱۷B پارس جنوبی توسط جوانان ایرانی در حالی مراحل پایانی خود را پشت سر می گذارد که رکورد جدیدی را در ساخت این نوع سکوها رقم زده است.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه