رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 25 آذر 1395 - 01:24
  • کد خبر : ۱۰۸۰
  • مشاهده :  333 بازدید
  • چاپ خبر : خدمات نامناسب دانشگاه آزاد ممسنی در درس تربیت بدنی+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

خدمات نامناسب دانشگاه آزاد ممسنی در درس تربیت بدنی+عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:کلاس های اموزشی کشتی و ژیمناستیک به طور همزمان و در یک سالن کوچک در دانشگاه ازاد ممسنی برگزار میگردد و این خدمات نامناسب کاملا مغایر با دریافت شهریه بالای این دروس میباشد.جمشید خلیلی از مخاطبان سایت خبری تحلیلی “خبر نوراباد ” در این خصوص نوشت: کلاسهای ژیمناستیک و […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:کلاس های اموزشی کشتی و ژیمناستیک به طور همزمان و در یک سالن کوچک در دانشگاه ازاد ممسنی برگزار میگردد و این خدمات نامناسب کاملا مغایر با دریافت شهریه بالای این دروس میباشد.
جمشید خلیلی از مخاطبان سایت خبری تحلیلی “خبر نوراباد ” در این خصوص نوشت: کلاسهای ژیمناستیک و کشتی ۲ کلاس مختلف رشته تربیت بدنی میباشند که همزمان در محدوده ای کوچک برگزار میشود و این درحالی است که در قسمتی از این سالن وسایل های متعددی قرار داده اند و قسمتی دیگر رختکن دانشجویان و قسمتی دیگر موزاییک های خالی است.
وی در خصوص سیستم گرمایشی سالن مذکور بیان داشت: متاسفانه این سالن فاقد سیستم گرمایشی میباشد.

وی در پایان عنوان کرد: خودتان فضاوت کنید با دریافت این مبلغ شهریه ها شایسته است درهمان قسمت کوچک ۵۰تا۶۰ دانشجو در حال فعالیت باشند.

هر کدام از این دانشجویان حدود ۴۰۰ هزار تومان پرداخت کرده اند به نظرشما دانشجویان باید پول بیشتری بدهند تا مسولان فکری کنند.

جمشید خلیلی دانشجوی رشته کارشناسی تربیت بدنی میباشد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه