رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 25 آذر 1395 - 22:05
 • کد خبر : ۱۰۹۶
 • مشاهده :  64 بازدید
 • چاپ خبر : حق انشعاب هنگفت می گیرند اما از پس یک کار ساده هم بر نمی آیند / رادیو ممسنی + عنوان

حق انشعاب هنگفت می گیرند اما از پس یک کار ساده هم بر نمی آیند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: آقای اسلامی از مخاطبان نورآنلاین با ارسال تصویر زیر نوشت: سلام. تصویر زیر مربوط به کوچه ۵۵ بلوار امام است همان طور که مشاهده می کنید لوله انشعاب آب، فلزی و قدیمی هست که دچاره پوسیدگی گردیده و متاسفانه حدود هشت ماه است که به حال خود رها و باعث به هدر رفتن […]

رادیو ممسنی:

آقای اسلامی از مخاطبان نورآنلاین با ارسال تصویر زیر نوشت: سلام. تصویر زیر مربوط به کوچه ۵۵ بلوار امام است همان طور که مشاهده می کنید لوله انشعاب آب، فلزی و قدیمی هست که دچاره پوسیدگی گردیده و متاسفانه حدود هشت ماه است که به حال خود رها و باعث به هدر رفتن آب شده است.

مالک خانه هم برای جلوگیری از این هدر رفت به اداره آبفا شهرستان مراجعه می کند ولی متاسفانه به نتیجه ای نمی رسد چون آبفا ادعا می کند که باید باهزینه خودتان تعمیر کنید درصورتی که خرابی لوله بیرون ازخانه و قبل ازکنتر آب است.

هر چند که به نظر می رسد این وظیفه ی ذاتی آبفاست اما بازهم مالک راضی می شود که تعمیر لوله را خود انجام بدهد ولی چون نیاز به خاک برداری دارد اداره آبفا مالک را به شهرداری ارجاع می دهد و شهرداری بخاطره لزوم خاک برداری و کنده کاری آسفالت در ابعاد حدود ۴۰ سانتی متر در ۲ متر از مالک می خواهد تا جریمه ی یک میلیون و پانصد هزار تومانی را پرداخت کند تا اجازه کنده کاری را به او بدهند.

لذا وقتی مالک می بیند که چنین شرایطی است و لوله نیز در بیرون از خانه قرار دارد دست از کار می کشد متاسفانه الان هشت ماه است که این کوچه به وضعیت نازیبایی رها شده است.

حتی شخصا با اداره آبفا استان هم تماس تلفنی داشتیم که درجواب گفتن بعلت نداشتن بودجه مجبوریم با همکاری مشترکین انجام بدهیم که متاسفانه هیچ نوع همکاری وجود ندارد

این درحالی است که هزینه های بسیار هنگفتی بابت انشعاب از هر واحد مسکونی می گیرند!

وضعیت آب شرب نورآباد ممسنی

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  نورآنلاین با انتشار این پیام شهروند نورآباد ممسنی به دنبال ایجاد فضای تبادل و انتشار مطالب است و به صورت کامل آن را رد یا قبول نمی کند و حق پاسخگویی را برای مدیران آبفا شهری قائل است.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه