رفتن به بالا
 • جمعه - 26 آذر 1395 - 00:10
 • کد خبر : ۱۱۱۳
 • مشاهده :  75 بازدید
 • چاپ خبر : بیمارستان امام علی(ع) کازرون تکمیل و تجهیز می شود / رادیو ممسنی + عنوان

بیمارستان امام علی(ع) کازرون تکمیل و تجهیز می شود / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سید علی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تجهیز و تکمیل بیمارستان امام علی(ع) کازرون را بر عهده گرفت. سید علی ابطحی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رایزنی انجام‌شده با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تجهیز و تکمیل بیمارستان امام علی(ع) کازرون بر عهده […]

رادیو ممسنی:

سید علی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تجهیز و تکمیل بیمارستان امام علی(ع) کازرون را بر عهده گرفت.

سید علی ابطحی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رایزنی انجام‌شده با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تجهیز و تکمیل بیمارستان امام علی(ع) کازرون بر عهده دانشگاه آزاد قرار گرفت.

وی همچنین درباره ظرفیت‌های دانشگاه آزاد افزود: ۲۵ دانشکده پزشکی در دانشگاه آزاد فعال است که از این تعداد ۱۵ دانشکده پزشکی، پنج دانشکده دندان‌پزشکی و سه دانشکده داروسازی است، افزون بر اینکه ۲۰۰ رشته پرستاری، مامایی و علوم پزشکی نیز داریم.

این مقام مسؤول اظهار داشت: ۷۰ هزار دانشجو در رشته‌های مختلف علوم پزشکی دانشگاه آزاد تحصیل می‌کنند که سالانه ۱۰ هزار دانشجو ورودی می‌پذیریم.

ابطحی گفت: امسال دکتری تخصصی پرستاری و رزیدنت داخلی را به رشته‌های پزشکی اضافه کردیم و در حقیقت دانشگاه آزاد از تربیت دکترای حرفه‌ای به رشته تخصصی ارتقا پیدا کرده است.

وی افزود: کسانی که در این رشته‌ها وارد دانشگاه آزاد می‌شوند در آینده با دکترای پرستاری مربیان ما می‌شوند و عضو هیات‌علمی خواهند شد.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کشور خاطرنشان کرد: در سال‌های پیش ۲۹ هزار نفر ورودی داشتیم اما در سال ۱۳۹۳ تنها ۹ هزار دانشجو گرفتیم که افزایش کیفیت را بر افزایش تعداد دانشجو ترجیح دادیم.

ابطحی ادامه داد: امسال در امتحانات جامع و المپیاد دانشجویی رتبه‌های برتر را کسب کردیم و نتیجه کیفیت‌بخشی در اینجا مشخص شد.

این مقام مسؤول همچنین گفت: تمام رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد از طریق کنکور دانشجو می‌گیرد و مجوز رشته‌ها از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر شده است.

وی اظهار داشت: در روزهای آینده بیمارستان کازرون را تحویل موقت می‌گیریم و تجهیز این بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی آغاز خواهد شد.

  در روزهای آینده بیمارستان کازرون را تحویل موقت می‌گیریم و تجهیز این بیمارستان ۱۰۰ تخت‌خوابی آغاز خواهد شد

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه