رفتن به بالا
 • یکشنبه - 28 آذر 1395 - 09:56
 • کد خبر : ۱۱۴۸
 • مشاهده :  636 بازدید
 • چاپ خبر : ۵۰ درصد اعضای موسسه مهرورزان ممسنی نابینای مطلق هستند / رادیو ممسنی + عنوان

۵۰ درصد اعضای موسسه مهرورزان ممسنی نابینای مطلق هستند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، به همت موسسه خیریه نابینایان مهرورزان با همکاری اداره اوقاف و امو خیریه در راستای رویکرد هرچه بیشتر به نشر، ترغیب و تعلیم فرهنگ انس با قرآن کریم در جامعه اسلامی همایش تجلیل از قاریان و حافظان قرآن روشندل ممسنی در کانون امام حسن مجتبی علیه السلام شهر نورآباد برگزار […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، به همت موسسه خیریه نابینایان مهرورزان با همکاری اداره اوقاف و امو خیریه در راستای رویکرد هرچه بیشتر به نشر، ترغیب و تعلیم فرهنگ انس با قرآن کریم در جامعه اسلامی همایش تجلیل از قاریان و حافظان قرآن روشندل ممسنی در کانون امام حسن مجتبی علیه السلام شهر نورآباد برگزار شد.

قاریان روشندل ممسنی

حجت الاسلام مهدی بهشتی از دست اندر کاران این موسسه به خبرنگار نورآنلاین گفت: مهرورزان ممسنی و رستم خدماتی برای نابینیان از قبیل کمک هزینه ازدواج ، کمک های درمانی، برگزاری کلاس های آموزشی و اجرای برنامه های فرهنگی را در دستور کار دارد.

این روحانی روشندل افزود: یکی از مهمترین برنامه ها، کلاس ها و مسابقات قرآنی است که به برکت همین برنامه برخی از نباینایان حافظ قرآن شده اند. لذا در جلسه ای از ۱۴ روشندل برتر در این حوزه تجلیل به عمل آمد.

وی افزود: موسسه خیریه مهرورزان از سال ۷۶ شروع و سپس زیر نظر بهزیستی مجوز گرفت و تا کنون ۲۰۰ نابینا را در شهرستان ساماندهی کرده است که ۵۰ درصد آنها نابینای مطلق هستند.

بنابراین از خیرین و نیک اندیشان ممسنی و رستم خواهشمندیم با کمک های مالی خود از این موسسه حمایت کنند و می توانند از طریق شماره حساب بانک ملت ۲۴۳۶۰۶۷/۳۹ اقدام کنند.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  موسسه خیریه مهرورزان از سال ۷۶ شروع و سپس زیر نظر بهزیستی مجوز گرفت و تا کنون ۲۰۰ نابینا را در شهرستان ساماندهی کرده است که ۵۰ درصد آنها نابینای مطلق هستند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه