رفتن به بالا
 • دوشنبه - 29 آذر 1395 - 11:40
 • کد خبر : ۱۱۸۴
 • مشاهده :  571 بازدید
 • چاپ خبر : محکومیت قاچاقچی به بیش از ۴ میلیارد ریال / رادیو ممسنی + عنوان

محکومیت قاچاقچی به بیش از ۴ میلیارد ریال / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، مبشری رئیس سازمان تعزیرات حکومتی فارس گفت: ماموران مبازره با قاچاق کالا و ارز شهرستان ممسنی هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده های مواصلاتی این شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک و در بازرسی از آن تعداد ۶۰۰ کیسه ۴۰ کیلویی برنج و مقادیری ابزار آلات خارجی کشف کردند. وی […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، مبشری رئیس سازمان تعزیرات حکومتی فارس گفت: ماموران مبازره با قاچاق کالا و ارز شهرستان ممسنی هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده های مواصلاتی این شهرستان به یک دستگاه کامیون مشکوک و در بازرسی از آن تعداد ۶۰۰ کیسه ۴۰ کیلویی برنج و مقادیری ابزار آلات خارجی کشف کردند.

وی ادامه داد: با پیگیری پرونده قاچاق کالا در تعزیرات حکومتی، متهم با حضور در شعبه اقدام به ارائه برگ سبز گمرکی کرد که طی تحقیقات شعبه رسیدگی کننده از گمرک، این برگ سبز مطابقت داده نشد و محموله مکشوفه قاچاق تشخیص داده شد.

مبشری افزود: در نهایت اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ممسنی با توجه به شواهد و مدارک و همچنین تحقیقات انجام شده، ‌متهم را به ضبط محموله مکشوفه و پرداخت جریمه نقدی به میزان ۴ میلیارد و سیصد میلیون ریال محکوم کرد.

پایان گزارش / باشگاه خبرنگاران

  قاچاقچی برنج و ابزارآلات به پرداخت بیش از ۴ میلیارد ریال محکوم شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه