رفتن به بالا
 • دوشنبه - 29 آذر 1395 - 18:55
 • کد خبر : ۱۱۹۵
 • مشاهده :  164 بازدید
 • چاپ خبر : عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت آغاز شد / رادیو ممسنی + عنوان

عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت آغاز شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت بعد از ۱۱ سال خبر داد. به گزارش ایسنا، «عدل هاشمی‌پور» در جمع خبرنگاران افزود: پیمانکار پتروشیمی دهدشت انتخاب شده و در روز یکشنبه ماشین‌آلات خود را در محل این پتروشیمی مستقر می‌کند. وی با بیان […]

رادیو ممسنی:

نماینده شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت بعد از ۱۱ سال خبر داد.

به گزارش ایسنا، «عدل هاشمی‌پور» در جمع خبرنگاران افزود: پیمانکار پتروشیمی دهدشت انتخاب شده و در روز یکشنبه ماشین‌آلات خود را در محل این پتروشیمی مستقر می‌کند.

وی با بیان این‌که راه‌اندازی پتروشیمی دهدشت یکی از خواسته‌های بحق مردم کهگیلویه بزرگ است، گفت: از دوشنبه بیست و نهم آذرماه عملیات خاکبرداری این پروژه مهم آغاز می‌شود.

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم‌زمان با خاکبرداری پتروشیمی دهدشت عملیات ساختمان‌های صنعتی و غیرصنعتی نیز به‌صورت همزمان پیش می‌رود.

هاشمی‌پور خاطرنشان کرد: در این مرحله حدود سه میلیون مترمکعب خاکبرداری می‌شود که با برگزاری مناقصه‌ای با مبلغ ۲۳ میلیارد تومان به پیمانکار واگذار شد.

وی با اشاره به برگزاری مناقصات ساختمان‌های صنعتی و غیر صنعتی افزود: اسناد مناقصه ساختمان‌های صنعتی و غیرصنعتی آماده شده و به‌زودی با انتخاب پیمانکار این دو پروژه نیز راه‌اندازی می‌شوند.

نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: طبق مذاکرات و تدابیر اندیشیده شده از سوی هلدینگ خلیج فارس پتروشیمی دهدشت به‌عنوان یکی از پتروشیمی‌های دارای اولویت ثبت شده و عملیات اجرایی آن قطع نخواهد شد.

منبع: پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه

  عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت پس از ۱۱ سال با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ آغاز شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه