رفتن به بالا
 • دوشنبه - 29 آذر 1395 - 23:37
 • کد خبر : ۱۲۰۵
 • مشاهده :  153 بازدید
 • چاپ خبر : ۲ فرهنگ سازی که شفیعی تلاش کرد و گودرزی بربادش داد / رادیو ممسنی + عنوان

۲ فرهنگ سازی که شفیعی تلاش کرد و گودرزی بربادش داد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش خبرنگار نورآنلاین، نوذر شفیعی نماینده سابق ممسنی بارها از طریق همین سایت خبری مورد نقد قرار گرفت و نسبت به بسیاری از مسائل و فعالیت های آن خرده گرفته شد. اما در کنار نقدها باید به نکات قوت هر مسئولی نیز نگاه کرد. شفیعی در دوران مسئولیتش شعاری می داد که […]

رادیو ممسنی:

به گزارش خبرنگار نورآنلاین، نوذر شفیعی نماینده سابق ممسنی بارها از طریق همین سایت خبری مورد نقد قرار گرفت و نسبت به بسیاری از مسائل و فعالیت های آن خرده گرفته شد. اما در کنار نقدها باید به نکات قوت هر مسئولی نیز نگاه کرد.

شفیعی در دوران مسئولیتش شعاری می داد که تلاش می کند برای منفعت عمومی کار کند و این موضوع بارها ر نشریه عملکردی خود بدان اشاره شد و رسانه های محلی نیز بارها از او همین درخواست را داشتند و معتقد بودند که ممسنی از همین عدم توجه به منفعت عمومی و اجرای پروژه های بزرگ که به سود کل جامعه است ضربه خورده و نباید وقت نماینده شهرستان به مسائل خرد تلف شود.

برای نمونه نباید وقتش را بگذارد تا سربازی از این شهر به آن شهر منتقل شود. یا معافی برای پسر فلان شخص بگیرد و یا رابطه شود برای فلانی در فلان شرکت و …

آنقدر شفیعی در این منفعت عمومی غرق شده بود و کار می کردد که حتی بسیاری از اطرافیان خود را نیز از دست داد و شاید خیلی ها معتقد باشند که در انتخابات گذشته چوب همین انجام ندادن کار شخصی را خورد. ولی اگر بخواهیم صادقانه قضاوت کنیم منفت عمومی بر منفعت اشخاص باید در اولویت باشد.

نوذر شفعی و مسعود گودرزیاما آقای گودرزی نماینده کنونی شهرستان با تمام احترامی که به ایشان قائل هستیم باید بگوئیم بیشتر وقتش را صرف امورات شخصی افراد می کند و این را خوب مردم درک کرده اند و تا اینکه در جلسه ای شرکت می کند هر کس نامه به دست به دنبال آن است که گودرزی را ملاقات کند.

ما نمی گویم که کار مردم را راه نیندازید! و توقع نداریم که به آن کم نمکی شفیعی باشید ولی دیگر اینقدر شور بودن هم خوب نیست!

ببینید جناب آقای نماینده راه نجات ممسنی کار عمومی است و باید برای درخواست های فردی راهکاری پیدا کنید تا امورات شخصی مردم مستقیما به شما ختم نشود و شما به عنوان نماینده مردم کارهای بزرگتر را پیگیری کنید.

در این باره در مقالات و یادداشت های بعدی بیشتر خواهیم پرداخت و راهکارهای مختلفی چون وادار کردن ادارات به جرای امورات مردمی، ایجاد ارتباط الکترونیک، تقویت دفتر نماینده و … را ارائه کنیم.

اما موضوع دومی که نماینده قبل سعی بر فرهنگ سازی آن کرد جلوگیری از ذبح حیوانات پیش پای مسئولین است. بسیاری از مسئولین کشوری هم آمدند ولی اجازه ذبح را نداد هرچند بسیاری از اوقات خود مسئولین و مهمانان نیز این اجازه را نمی دادند.

البته قربانی کردن چیز بدی نیست اما اگر صحیح اجرا شود کار بسیار پسندیده ای است اما اینکه جلوی پای مسئولی چندین گوسفند ذبح شود شایسته به نظر نمی رساند چرا که بسیاری از هزینه های آن را همین مردم عادی پرداخت می کنند.

متاسفانه این موضوع در دوران آقای گودرزی دارد رواج پیدا می کند هر چند که بعضا مورد نقدهای کوتاه رسانه ها نیز قرار گرفته است.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  ببینید جناب آقای نماینده راه نجات ممسنی کار عمومی است و باید برای درخواست های فردی راهکاری پیدا کنید!

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه