رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 1 دی 1395 - 13:15
 • کد خبر : ۱۲۳۴
 • مشاهده :  752 بازدید
 • چاپ خبر : حفر تونل برای سرقت از یک امامزاده در گچساران + تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

حفر تونل برای سرقت از یک امامزاده در گچساران + تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فرزین بهمنی آزاد رئیس اوقاف و امور خیریه گچساران در خصوص شایعه اخیرسرقت از امامزاده اسماعیل(ع) در روستای موگ این شهرستان گفت: این مسله واقعیت داشته اما سارقان هیچ گونه دستبردی به وسایل و صندوقات نذورات این امامزاده نزده اند. وی افزود: حفاری و تونلی توسط افراد ناشناش در نزدیکی این امامزاده صورت […]

رادیو ممسنی:

فرزین بهمنی آزاد رئیس اوقاف و امور خیریه گچساران در خصوص شایعه اخیرسرقت از امامزاده اسماعیل(ع) در روستای موگ این شهرستان گفت: این مسله واقعیت داشته اما سارقان هیچ گونه دستبردی به وسایل و صندوقات نذورات این امامزاده نزده اند.
وی افزود: حفاری و تونلی توسط افراد ناشناش در نزدیکی این امامزاده صورت گرفته که ظاهرا این افراد به دنبال شی تاریخی یا قیمتی بوده اند و هیچ سرقتی در خود امامزاده صورت نگرفته است.
روستای موگ از توابع دهستان بویراحمد گرمسیری ،در فاصله ۴۰ کیلومتری گچساران و پس از روستای اسپر واقع شده است این روستا دارای جاذبه‌های طبیعی و گردشگری بسیار زیبایی بوده و بقعه متبرکه امازاده اسماعیل(ع) جذابیت خاصی به این روستا داده و این امامزاده مورد احترام بسیار مردم گچساران است.

منبع: صبح زاگرس و آفتاب جنوب

  رئیس اوقاف و امور خیزیه گچساران گفت:حفاری و تونلی توسط افراد ناشناش در نزدیکی امامزاده اسماعیل(ع) صورت گرفته که ظاهرا این افراد به دنبال شی تاریخی یا قیمتی بوده اند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه