رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 1 دی 1395 - 13:17
  • کد خبر : ۱۲۳۶
  • مشاهده :  796 بازدید
  • چاپ خبر : تجلیل از اقدام انسان دوستانه خانم معلم نورآبادی +عکس / رادیو ممسنی + عنوان

تجلیل از اقدام انسان دوستانه خانم معلم نورآبادی +عکس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: خانم مرضیه همتی معلم مدرسه متوسطه اول هجرت فهلیان شهرستان ممسنی می باشد.وی به مدت دو هفته علاوه بر حضور در کلاس درسی خودش بجای یکی از همکاران که بدلیل بیماری فرزندش قادر به حضور در کلاس درس نبود تدریس میکرد تا دانش آموزان کلاس همکارش از درس عقب نمانند. این اقدام خیرخواهانه […]

رادیو ممسنی:

خانم مرضیه همتی معلم مدرسه متوسطه اول هجرت فهلیان شهرستان ممسنی می باشد.وی به مدت دو هفته علاوه بر حضور در کلاس درسی خودش بجای یکی از همکاران که بدلیل بیماری فرزندش قادر به حضور در کلاس درس نبود تدریس میکرد تا دانش آموزان کلاس همکارش از درس عقب نمانند.

خانم مرضیه همتی معلم مدرسه هجرت فهلیان

این اقدام خیرخواهانه و انسان دوستانه خانم مرضیه همتی توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ممسنی بی پاسخ نمانده است و داریوش اسدی مدیرآموزش و پرورش ممسنی ظهر امروز با اهدای لوح سپاس و تقدیم گل از این اقدام خانم همتی تجلیل کرد.

اسدی در خصوص این اقدام خانم همتی گفت: در زمانیکه اقدامات انسان دوستانه کم رنگ شده است هنوز هستند کسانی چون خانم همتی که بدون کوچکترین چشم داشتی و با نیت خیرخواهانه چنین کارهایی انجام میدهند و قطعا یک لوح سپاس و گل در مقابل اقدام این معلم فداکار بسیار ناچیز است.

خانم همتی از فرهنگیان نمونه شهرستان ممسنی است که در کارهای فرهنگی همچون برنامه های انجمن حامیان طبیعت زاگرس نیز حضور فعالی دارد

داریوش اسدی

تجلیل از اقدام انسان دوستانه خانم مرضیه همتیتجلیل از اقدام خانم مرضیه همتی

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه