رفتن به بالا
 • چهارشنبه - 1 دی 1395 - 13:25
 • کد خبر : ۱۲۴۰
 • مشاهده :  437 بازدید
 • چاپ خبر : دستگیری فرد مأمورنما در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

دستگیری فرد مأمورنما در ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سرهنگ ” محمد عبادی نژاد ” اظهارداشت:ماموران انتظامی شهرستان ممسنی متوجه شدند در سطح شهر فردی خود را مامور پلیس راه و افسر خرید معرفی و از مغازه ها وسایلی را خریداری کرده است. وی ادامه داد: موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد […]

رادیو ممسنی:

سرهنگ ” محمد عبادی نژاد ” اظهارداشت:ماموران انتظامی شهرستان ممسنی متوجه شدند در سطح شهر فردی خود را مامور پلیس راه و افسر خرید معرفی و از مغازه ها وسایلی را خریداری کرده است.
وی ادامه داد: موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت و با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر شناسایی و بلافاصله دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی با بیان اینکه متهم در بازجویی های اولیه به پنج فقره استفاده غیر مجاز از لباس ناجا با خودرو سرقتی در استان های خوزستان ،کهکیلویه و بویر احمد و فارس اقرار کرد، افزود: وی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

عبادی نژاد از شهروندان خواست درصورتی که فرد یا افرادی با عنوان مامور نیروی انتظامی به آنها مراجعه کرد، از آنها تقاضای کارت شناسایی و حکم ماموریت نموده و درصورت عدم ارائه این موارد، بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.

منبع: پلیس

  فردی که خود را افسر پلیس راه معرفی و از مغازه ها وسایلی را خریداری کرده بود، توسط مأموران انتظامی شهرستان ممسنی شناسایی و دستگیر شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه