رفتن به بالا
 • پنجشنبه - 2 دی 1395 - 10:55
 • کد خبر : ۱۲۴۹
 • مشاهده :  693 بازدید
 • چاپ خبر : همایش دوچرخه سواری در ممسنی برگزار شد / رادیو ممسنی + عنوان

همایش دوچرخه سواری در ممسنی برگزار شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فاصضل صفری در این خصوص به خبرنگار نورآنلاین گفت: این همایش از روبروی اداره ورزش و جوانان آغاز و پس از پیمودن بلوارهای اصلی شهر نورآباد (پاسداران و امام خمینی رحمه الله علیه) با تجمع در استادیوم شهید لشکری به پایان رسید و به همه ی شرکت کنندگان جوایزی اهداء شد. رئیس اداره […]

رادیو ممسنی:

فاصضل صفری در این خصوص به خبرنگار نورآنلاین گفت: این همایش از روبروی اداره ورزش و جوانان آغاز و پس از پیمودن بلوارهای اصلی شهر نورآباد (پاسداران و امام خمینی رحمه الله علیه) با تجمع در استادیوم شهید لشکری به پایان رسید و به همه ی شرکت کنندگان جوایزی اهداء شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ممسنی با بیان اینکه رشته دوچرخه سواری، ورزشی سالم و مفرح برای مردم به خصوص جوانان است افزود: تلاش می کنیم با برنامه ریزی زمینه برگزاری همایش های مختلف فراهم کنیم. البته این برنامه ها به‌ منظور جلب توجه بیشتر مردم به مقوله سلامت با ورزش و ترویج ورزش های همگانی تدوین می شود.

وی در ادامه با تقدیر از ادارات و نهادهای مرتبط در برگزاری این همایش دوچرخه سواری گفت: ترویج ورزش و ایجاد فضای شور و نشاط در جامعه، حرکت به سمت سبک زندگی سالم و داشتن هوای پاکیزه از عواملی است که باعث می شود همه را برای برگزاری این همایش ها ترغیب کرد.

همایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنیهمایش دوچرخه سواری در ممسنی

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  به همت اداره ورزش و جولانان شهرستان ممسنی همایش دوچرخه سواری با هدف ترویج این ورزش در بین آحاد جامعه در مرکز شهر نورآباد ممسنی برگزار گردید.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه