رفتن به بالا
  • جمعه - 3 دی 1395 - 20:32
  • کد خبر : ۱۲۸۸
  • مشاهده :  283 بازدید
  • چاپ خبر : نجات مادر باردار از برف و کولاک / رادیو ممسنی + عنوان

نجات مادر باردار از برف و کولاک / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: مهدی فرجی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت : ساعت ۲۱ و ۵۱ دقیقه شب گذشته ،با اعلام درخواست کمک آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برای نجات جان زن باردار گرفتار در برف و کولاک، در گردنه یوزگرد روستای انگره پشت کوه از توابع روستای شش […]

رادیو ممسنی:
مهدی فرجی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت : ساعت ۲۱ و ۵۱ دقیقه شب گذشته ،با اعلام درخواست کمک آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برای نجات جان زن باردار گرفتار در برف و کولاک، در گردنه یوزگرد روستای انگره پشت کوه از توابع روستای شش پیر ، نیروی های امدادی اورژانس به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به وخیم شدن حال بیمارو مسدود شدن مسیر ارتباطی به علت بارندگی‌های برف ، تکنسین‌های اورژانس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی پس از مطلع شدن از موضوع و بازگشایی مسیر ارتباطی توسط نیروهای راهداری اقدام به انتقال وی به مرکز زایمانی بخش بیمارستان امام حسین (ع) کردند.

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ادامه داد : با اقدام سریع امدادگران اورژانس زن باردار که در برف گرفتار شده بود نجات یافت و پس از اقدامات درمانی اولیه ، به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شد . فرزند این مادر باردار در شرایطی مطلوب به دنیا آمد و وضعیت مادر و فرزند رضایت بخش است.

گفتنی است آقایان مهدی فرجی ،ساسان شریفی و رشید ماندنی در این ماموریت حضور داشتند.

پایان گزارش/
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی از نجات جان یک مادر باردار در یکی از روستاهای شهرستان سپیدان خبرداد.

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه