رفتن به بالا
  • شنبه - 4 دی 1395 - 21:45
  • کد خبر : ۱۳۲۰
  • مشاهده :  462 بازدید
  • چاپ خبر : بررسی مشکلات کشاورزی ممسنی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس / رادیو ممسنی + عنوان

بررسی مشکلات کشاورزی ممسنی با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:در ابتدای این جلسه پیکری فرماندار شهرستان ممسنی ضمن تاکید بر اهمیت کشاورزی و تاثیر آن بر اقتصاد و معیشت مردم ممسنی گفت:کشاورزی شغل اصلی مردم ممسنی است و خشکسالی های پیاپی در چند سال اخیر کشاورزان را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است،بطوریکه از اولویتهای اصلی فرمانداری، […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:در ابتدای این جلسه پیکری فرماندار شهرستان ممسنی ضمن تاکید بر اهمیت کشاورزی و تاثیر آن بر اقتصاد و معیشت مردم ممسنی گفت:کشاورزی شغل اصلی مردم ممسنی است و خشکسالی های پیاپی در چند سال اخیر کشاورزان را با مشکلات عدیده ای روبرو کرده است،بطوریکه از اولویتهای اصلی فرمانداری، رسیدگی به مسایل و مشکلات بخش کشاورزی و ارایه راهکارهایی برای کاهش مشکلات ناشی از خشکسالی است.
وی با تشریح ظرفیت ها، پتانسیل، فعالیت ها و مشکلات و معضلات بخش کشاورزی خواهان ارائه راهکارهای قانونی در جهت بهبود و توسعه بخش کشاورزی شهرستان ممسنی شدند.
نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به ضرورت توسعه کشاورزی افزودند؛ نواحی روستایی بویژه از طریق تولیدات کشاورزی نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی دارند. رشد بالای بخش کشاورزی در سالهای اخیر نشان دهنده وجود ظرفیت های بالقوه زیاد این بخش برای افزایش تولید و توسعه بیشتر است.
در ادامه دکتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس با بیان اینکه در بخش کشاورزی از ایده و پیشنهادات سازنده استقبال می‌کنیم گفت: کشاورزی استان بخشی گسترده بوده که پتانسیل بالایی برای کسب درآمد دارد و به همین منظور اقدامات زیر ساختی لازم برای توسعه این بخش در حال اجرا بوده و زیر ساختها را فراهم می‌کنیم.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه