رفتن به بالا
  • شنبه - 4 دی 1395 - 23:00
  • کد خبر : ۱۳۲۴
  • مشاهده :  604 بازدید
  • چاپ خبر : پسماندهای عفونی بخش خصوصی شهرستان ممسنی کجا و چگونه دفع میشوند؟ / رادیو ممسنی + عنوان

پسماندهای عفونی بخش خصوصی شهرستان ممسنی کجا و چگونه دفع میشوند؟ / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:با پیگیری نظام پزشکی شهرستان و با حضور پزشکان و دندانپزشکان و مراکز آزمایشگاهی جلسه هم اندیشی حل مشکل دفع بهداشتی زباله های عفونی بخش خصوص شهرستان ممسنی با مشارکت بهداشت و درمان و شهرداری در محل مرکز بهداشت شهرستان ممسنی برگزار شد. روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:با پیگیری نظام پزشکی شهرستان و با حضور پزشکان و دندانپزشکان و مراکز آزمایشگاهی جلسه هم اندیشی حل مشکل دفع بهداشتی زباله های عفونی بخش خصوص شهرستان ممسنی با مشارکت بهداشت و درمان و شهرداری در محل مرکز بهداشت شهرستان ممسنی برگزار شد.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی :به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ممسنی به نقل از آقای مهندس سیف اله زارعی کارشناس مسئول برنامه دفع پسماندهای مرکز بهداشت شهرستان نوراباد ممسنی ، بر اساس مصوبه کمیته سامان دهی دفع پسماندهای عفونی شبکه ، جلسه هم اندیشی متصدیان مراکز بهداشتی درمانی ، مطب ها ، آزمایشگاهها و مراکز تشخیصی و دندانپزشکی و شهرداری و مسئولین شبکه و مرکز بهداشت و کارشناسان بهداشت محیط در محل سالن اجتماعات مرکز بهداشت شهرستان برگزار شد.

بنا به این گزارش در این جلسه پس از بیان اهداف و دستور جلسه و خیر مقدم توسط معاونت اداری مالی شبکه مهندس چراغی و سخنرانی با موضوع فوق الذکر توسط آقای دکتر خفری ، رئیس نظام پزشکی شهرستان ، دکتر خداکرم غلامی متخصص داخلی به نمایندگی از پزشکان دارای مطب ، دکتر رمنصوریان نماینده دندانپزشکان ، مهندس علمداری کارشناس بهداشت محیط بیمارستان و بیان دیدگاههای سایر حاضرین ، جمع بندی و حسب مورد تصمیم گیری شد.
به گزارش خبر نوراباد: برگزاری چنین جلساتی مهم سازه هست و صد البته خروج فاضلاب خود بیمارستان در کنار دانشگاه و وضعیت اسف بار اطراف شبکه بهداشت شهرستان ممسنی خود گویای توجه ویژه مسئولین به این موضوع میباشد.
اما هدف از تشکیل یک جلسه صرفا ایجاد یک گزارش نبوده و باید پرسید که روشهای دفع این چسماندهای عفونی به چه شک و در چه مکانی انجام میگیرد تا حداقل مردم شهرستان متوجه وضعیت اطراف خود باشند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه