رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 آذر 1395 - 19:22
  • کد خبر : ۱۳۳
  • مشاهده :  137 بازدید
  • چاپ خبر : دیدار جمعیت هلال احمر ممسنی با فرمانده سپاه بمناسبت هفته بسیج / رادیو ممسنی + عنوان

دیدار جمعیت هلال احمر ممسنی با فرمانده سپاه بمناسبت هفته بسیج / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ممسنی، رئیس جمعیت هلال احمر ممسنی به همراه تعدادی از کارکنان و اعضای داوطلب این جمعیت به مناسب هفته بسیج با فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ممسنی دیدار کردند.در ابتدای این دیدار موسوی رئیس جمعیت هلال احمر ممسنی ضمن گرامیداشت هفته بسیج […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان ممسنی، رئیس جمعیت هلال احمر ممسنی به همراه تعدادی از کارکنان و اعضای داوطلب این جمعیت به مناسب هفته بسیج با فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ممسنی دیدار کردند.
در ابتدای این دیدار موسوی رئیس جمعیت هلال احمر ممسنی ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تقدیر از زحمات فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج ممسنی خواستار همکاری و تعامل بیشتر بسیج و هلال احمر برای برگزاری دوره کمک های اولیه جهت بسیجیان با توجه اهمیت یادگیری این آموزش ها برای هر فرد خصوصا بسیجیان شد.
در ادامه نصیبی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ممسنی ضمن خوش آمدگویی به رئیس و اعضای هلال احمر گفت:فعالیت در بسیج و هلال احمر برگرفته از شیوه ائمه اطهار و در جهت رضای خدا ، فارغ از هرگونه جناح بندی سیاسی است.
وی ادامه داد افتخار پیامبر اکرم(ص) عضویت در حلف الفضول بود که عضویت در هلال احمر مصداق همین پیمان است.
نصیبی اضافه کرد: نیاز اصلی جامعه امروز تفکر بسیجی و انقلابی ، بصیرت و روشنگری و جلوگیری از طمع جهانیان نسبت به انحراف جوانان است.
اگر چه هلال احمر یک سازمان بین المللی است ولی همیشه در همه امور انقلابی حضور فعال داشته است.
در پایان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ممسنی ضمن قول مساعد جهت ارتباط و تعامل بیشتر سپاه و هلال احمر گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند:”امروزه ما نباید نگران ریزش های انقلابی باشیم زیرا رویش های انقلاب آن را جبران می کنند” به این نتیجه می رسیم که بسیج و هلال احمر جبران این ریزش ها است و این جوانان باید این ارزش ها را انتقال دهند.

دیدار جمعیت هلال احمر <a href=ممسنی با فرمانده سپاه به مناسبت هفته بسیج” title=”دیدار جمعیت هلال احمر ممسنی با فرمانده سپاه به مناسبت هفته بسیج” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1395/9/7/16910_245.jpg”>
دیدار جمعیت هلال احمر <a href=ممسنی با فرمانده سپاه به مناسبت هفته بسیج” title=”دیدار جمعیت هلال احمر ممسنی با فرمانده سپاه به مناسبت هفته بسیج” src=”http://noorabad.com/files/fa/news/1395/9/7/16911_718.jpg”>

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه