رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 دی 1395 - 15:55
  • کد خبر : ۱۳۵۴
  • مشاهده :  512 بازدید
  • چاپ خبر : دفاع ازامنیت ممسنی/انتقاد از روحانی بخاطر عدم تحقق رفع حصر / رادیو ممسنی + عنوان

دفاع ازامنیت ممسنی/انتقاد از روحانی بخاطر عدم تحقق رفع حصر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس سیاسی:نشست پرسش و پاسخ مدیرکل و معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن امیرکبیر شهر نورآباد و با حضور مردم و مسئولین شهرستان ممسنی برگزار شد.در این نشست مهندس هاشمی مدیرکل سیاسی و امنیتی به همراه مهندس پژوهش معاون ایشان در نشست حاضر و […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس سیاسی:نشست پرسش و پاسخ مدیرکل و معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن امیرکبیر شهر نورآباد و با حضور مردم و مسئولین شهرستان ممسنی برگزار شد.
در این نشست مهندس هاشمی مدیرکل سیاسی و امنیتی به همراه مهندس پژوهش معاون ایشان در نشست حاضر و به سوالات طیف های مختلف پاسخ دادند.

دفاع تمام قد فرماندار از امنیت ممسنی
مهندس رهام پیکری فرماندار شهرستان ممسنی سخنران نخست این همایش بود.مهندس پیکری ضمن رد این موضوع که ممسنی خط قرمز انتخابات است گفت:ممسنی خط قرمز نبود.نیست و نخواهد بود.در سالهای گذشته این موضوع مطرح میشد که ممسنی خط قرمر انتخابات است و حتی در جلسه ای که در اصفهان برگزار شد از ممسنی بعنوان یک نمونه و خط قرمز انتخابات یاد کردند که درست نبود.مردم ممسنی در انتخابات دهم مجلس نشان دادند این برچسب ها به آنها نمی چسبد.
مهندس پیکری شهرستان ممسنی را از امن ترین شهرهای استان و کشور دانست که جرائم خشن در آن وجود ندارد و این مرهون فرهنگ بالا و دلسوزی و درایت مردم است.
فرماندار ممسنی در ادامه به پتانسیل و ظرفیت های ممسنی برای سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: ما در شهرستان معادن خوبی داریم که بهترین فرصت برای سرمایه گذاران است.طی مطالعاتی که ما در سالهای ۹۳ و ۹۴ به کمک سازمان زمین شناسی استان فارس انجام دادیم باعث شد ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان ممسنی را بشناسیم که استفاده از این ظرفیت ها لازمه سرمایه گذاری است.
مهندس پیکری به معدن آلومینیم با خلوص ۵۴% اشاره کرد که در کشور کم نظیر است. همچنین معادن گوگرد. گچ با ۹۸٫۸ خلوص.خاک نسوز و خاک رس را از معادن شهرستان برشمرد که نیازمند سرمایه گذاری است و از مردم برای سرمایه گذاری یا جذب سرمایه گذار دعوت کرد.
مهندس پیکری به سرمایه گذاری یکی از سرمایه گذاران برای آلومینیم اشاره کرد که شرط وی انتقال مواد خام از ممسنی به هرمزگان بود که با مخالفت فرماندار مواجه شده است چراکه فرمانداری خواستار تولید و اشتغال در خود شهرستان است.

در ادامه نوبت به جلسه پرسش و پاسخ رسید.رفع حصر خواسته عضو سابق شورای شهر نورآباد
علی احمدی عضو سابق شورای شهر نورآباد یکی از کسانی بود که پشت تریبون رفت. احمدی به انتقاد از عملکرد دولت و عدم اجرای شعارهای انتخاباتی دولت پرداخت و به حقوقهای نجومی معترض بود.

احمدی سپس به مسئله حصر آقایان میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی اشاره کرد و از دکتر روحانی رئیس جمهور فعلی بخاطر عدم پایبندی به وعده رفع حصر انتقاد کرد.

عضو سابق شورای شهر نورآباد حصر این سه نفر را ناعادلانه دانست و خواستار برپایی دادگاه برای رسیدگی به موضوع و تعیین تکلیف آنها شد و از اینکه حسن روحانی توان بیان این موضوع در یک محفل رسمی و پیگری رفع حصر را ندارد انتقاد کرد.
صحبت های شجاعانه علی احمدی باعث شد حاضرین در سالن به شدت وی را تشویق کنند.

چرا به فرزند مطهری توهین شد؟

ارسلان گودرزی یکی دیگر از افرادی بود که با ذکر جمله ای از سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان در خصوص فساد های مالی اخیر و رواج بی اخلاقی به موضوع بی حرمتی به علی مطهری نایب رئیس مجلس در شهر شیراز گلایه مند و خواستار توضیح در این خصوص شد.
منبع: دیار ممسنی

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه