رفتن به بالا
 • دوشنبه - 6 دی 1395 - 21:35
 • کد خبر : ۱۳۶۷
 • مشاهده :  489 بازدید
 • چاپ خبر : سینمای کانون پرورش فکری در شهرستان ممسنی راه‌اندازی شود / رادیو ممسنی + عنوان

سینمای کانون پرورش فکری در شهرستان ممسنی راه‌اندازی شود / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، رهام پیکری فرماندار ممسنی در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با اشاره به عدم وجود سینما در شهرستان ممسنی اظهار داشت: از راه‌اندازی سینما کانون در نورآباد استقبال می‌کنیم. وی خطاب به مدیرکل کانون […]

رادیو ممسنی:

به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس، رهام پیکری فرماندار ممسنی در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با اشاره به عدم وجود سینما در شهرستان ممسنی اظهار داشت: از راه‌اندازی سینما کانون در نورآباد استقبال می‌کنیم.

وی خطاب به مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس گفت: شما در بحث راه‌اندازی سینما کانون ورود پیدا کنید من هم قول می‌دهم که هر نوع حمایتی را در این رابطه انجام بدهم، در حال حاضر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان می‌تواند با در اختیار گذاشتن سالن در بحث پخش فیلم‌های مناسب کودکان و نوجوانان با کانون همکاری کند.

زهرا افتخاری، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس ضمن تشکر از حمایت‌های فرماندار ممسنی در بحث فرهنگ و هنر و کودک و نوجوان گفت: شهرستان ممسنی روستاهای زیادی دارد و نیاز به داشتن واحد سیار به طور جداگانه احساس می‌شود چرا که در حال حاضر واحد سیار شهرستان نورآباد و رستم یک دستگاه است.

امضای تفاهم همکاری میان کتابخانه‌های عمومی و بهزیستی فارس

سعیده ابراهیمی اظهار داشت: باتوجه به رسالت اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی فارس در زمینه ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه مفید و نیز جایگاه اداره کل بهزیستی استان فارس در حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و جمعیت هدف به‌ویژه کودکان، این تفاهم‌نامه میان اداره کل کتابخانه‌های عمومی و اداره کل بهزیستی استان فارس منعقد شده است.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی فارس ارتقا و بهره‌وری از ظرفیت‌ها و منابع دوجانبه در راستای ارائه خدمات مطلوب فرهنگی و افزایش مطالعه را یکی از موضوع‌های مهم این تفاهم‌نامه دانست و عنوان کرد: همکاری بین کتابخانه‌ای و تقویت کتابخانه‌های موجود در مهدهای کودک و ارتقاء کمّی و کیفی سطح خدمات کتابخانه‌ها، جرای برنامه‌ها و دوره‌های فرهنگی و آموزشی مشترک، ترویج فرهنگ مطالعه مفید به ویزه در بین مخاطبان کودک و نوجوان، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالقوه و بالفعل طرفین در راستای اهداف مشترک، انجام پژوهش‌ها و طرح‌های مشترک و ارائه خدمات فرهنگی به جامعه هدف از دیگر موضوع‌های این تفاهم‌نامه است.

ابراهیمی گفت: این تفاهم‌نامه به مدت دو سال برقرار خواهد بود که در صورت موفقیت برنامه‌ها و رضایت طرفین تمدید می‌شود.

همایش «خانواده من، خانه من» در شیراز برگزار شد

احمد همتی با بیان اینکه همایش «خانواده من، خانه من» با استقبال خوب در شیراز مواجه شده است اظهار داشت: پایه و اساس شکل‌گیری جامعه پویا و پایدار از خانواده است و از این رو توجه به بنیان خانواده را امری ضروری می‌دانیم.

وی با اشاره به اینکه این همایش با همت مرکز صیانت از خانواده واقع در شهرک والفجر برگزار شده است افزود: در این همایش مباحث مهمی درباره مهارت‌های فرزندپروری و نحوه رفتار زوجین با یکدیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز با تاکید بر اینکه رفتار متقابل پدر و مادر با یکدیگر بر روی فرزندان آنها تاثیر بسیار زیادی دارد خاطرنشان‌ کرد: در این همایش‌ها نکات مربوط به این مهم برای والدین یادآوری و راه‌های صحیح تربیت فرزندان موفق در جامعه امروز به آنها آموزش داده می‌شود.

انتهای پیام/

  فرماندار ممسنی با اشاره به عدم وجود سینما در شهرستان ممسنی گفت: از راه‌اندازی سینما کانون در نورآباد استقبال می‌کنیم.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه