رفتن به بالا
  • یکشنبه - 7 آذر 1395 - 20:49
  • کد خبر : ۱۳۷
  • مشاهده :  135 بازدید
  • چاپ خبر : آماده باش فرماندار ممسنی به داستگاههی اجرایی برای مدیریت بحران احتمالی / رادیو ممسنی + عنوان

آماده باش فرماندار ممسنی به داستگاههی اجرایی برای مدیریت بحران احتمالی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست مهندس پیکری فرماندار شهرستان و با حضور اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید. فرماندار ممسنی طی سخنانی ضمن تشکر از اقدامات دستگاهها و سازمانهای عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران ابراز داشت: در بحث مدیریت بحران، پیشگیری از بحران و […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست مهندس پیکری فرماندار شهرستان و با حضور اعضای ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار ممسنی طی سخنانی ضمن تشکر از اقدامات دستگاهها و سازمانهای عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران ابراز داشت: در بحث مدیریت بحران، پیشگیری از بحران و آمادگی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند و با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند تا در هنگام بروز حوادث بتوانند در کمترین زمان ممکن بحران را مدیریت نمایند.
وی در ادامه افزود: باتوجه به نزدیک شدن فصل زمستان دستگاهها اقدامات پیشگیرانه از جمله، یخ زدگی تأسیسات آب شرب شهری و روستایی ،آماده باش نمودن ماشین آلات راه و شهرسازی و شهرداری ، آمادگی پایگاههای اورژانس امدادی ، لایروبی مسیل ها ،تجهیز خودروهای سازمانی به ملزومات زمستانی را انجام دهند.
شایان ذکر است تعدادی از ادارات عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان به ارائه گزارش در مورد وقوع بحران در شهرستان پرداخته و پیشنهادات و نظرات و راهکارهای لازمه را مطرح نمودند.
روابط عمومی فرمانداری ممسنی

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه