رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 دی 1395 - 11:43
  • کد خبر : ۱۳۸۴
  • مشاهده :  546 بازدید
  • چاپ خبر : بسیاری از تنش ها در حوزه های انتخابیه ناشی از عدم آشنایی مجریان با قوانین است / رادیو ممسنی + عنوان

بسیاری از تنش ها در حوزه های انتخابیه ناشی از عدم آشنایی مجریان با قوانین است / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی،با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس و فرماندار ممسنی کارگاه آموزشی ویژه بخشداران و کارشناسان انتخابات فرمانداری ها و بخشداری های غرب فارس در محل فرمانداری ممسنی برگزار شد. مهندس پیکری فرماندار ممسنی با اشاره به برخی از قوانین و مقررات حاکم […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی،با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری فارس و فرماندار ممسنی کارگاه آموزشی ویژه بخشداران و کارشناسان انتخابات فرمانداری ها و بخشداری های غرب فارس در محل فرمانداری ممسنی برگزار شد.
مهندس پیکری فرماندار ممسنی با اشاره به برخی از قوانین و مقررات حاکم بر انتخابات و وظایف مجریان در این امر گفت: اجرای انتخابات قوانینی دارد و مجریان باید به قوانین مسلط باشند،زیرا بسیاری از تنش ها در حوزه های انتخابیه ناشی از عدم آشنایی مجریان با قوانین است.
نماینده عالی دولت در شهرستان ممسنی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و شورای های اسلامی شهر و روستا در اردیبهشت ماه ۹۶ گفت: با توجه به در پیش بودن انتخابات در سال آتی، برخی گروههای سیاسی و اشخاص علاقمند به حضور در صحنه هستند که ما نیز بعنوان مجریان انتخابات از این حضور استقبال می‌کنیم و تمام تلاش خود را برای تجهیز و مشارکت مردم در انتخابات فراهم می‌کنیم؛ اما آنچه که حائز اهمیت است این است که به هیچ وجه نباید اجازه دهیم برخی جریان ها و گروهها به بهانه انتخابات، فضای عمومی و افکار عمومی جامعه را مخدوش کنند.
در ادامه هاشمی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس ضمن تشریح خدمات دولت در حوزه های مختلف بر اهمیت انتخابات آینده تاکید کرد و افزود: دولت رسالت سنگین برگزاری انتخابات را بر دوش دارد و چون بنای کار دولت از ابتدا مبتنی بر قانون گرایی بوده ، برگزاری انتخابات نیز با تلاش و برنامه ریزی ارکان مختلف مجموعه وزارت کشور از این قاعده مستثنی نیست.
وی با تاکید بر رعایت بی طرفی توسط مجریان انتخابات در حوزه وزارت کشور از بخشداران و کار شناسان انتخابات حاضر در جلسه خواست تا با رعایت اصول قانونی، زمینه مشارکت حداکثری مردم را فراهم کنند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه