رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 دی 1395 - 14:25
  • کد خبر : ۱۳۹۰
  • مشاهده :  507 بازدید
  • چاپ خبر : انتصاب احتمالی یک نورابادی بر کرسی ریاست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد / رادیو ممسنی + عنوان

انتصاب احتمالی یک نورابادی بر کرسی ریاست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:مدیریت نیروی انسانی، پیچیده‌ترین بخش مدیریت هر مجموعه است، علاوه بر جذب نیروها، ایجاد تعلق در آنان و مدیریت بر قلب‌ها که به لازمه آن داشتن نوعی کاریزما است، موجب می‌شود کارها در بود و نبود مدیر یکسان انجام شود. درست‌ترین مفهوم سیاست، انجام کارها با کمترین هزینه و […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:مدیریت نیروی انسانی، پیچیده‌ترین بخش مدیریت هر مجموعه است، علاوه بر جذب نیروها، ایجاد تعلق در آنان و مدیریت بر قلب‌ها که به لازمه آن داشتن نوعی کاریزما است، موجب می‌شود کارها در بود و نبود مدیر یکسان انجام شود.

درست‌ترین مفهوم سیاست، انجام کارها با کمترین هزینه و استفاده از تدبیر برای کسب حداکثر منابع است.

اینها بخش هایی از اظهارات دکترچمن در مراسم تودیع دکتر ایلامی ،معاون سابق دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد میباشد.

حالا شنیده های غیر رسمی راک نیوز حکایت از تغییر دکتر چمن از راس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه وبویراحمد دارد.همین منایع از جایگزینی دکتر ایلامی بعنوان جانشین احتمالی دکتر چمن خبرمیدهند.

نارضایتی پزشکان گچسارانی که در هفته گذشته بعلت تاخیر طولانی در پرداخت معوقات آنها منجر به اعتصاب گردید و شنیده های غیر رسمی از اعتصاب پزشکان کهگیلویه میتواند از دلایل این تغییرباشد.

گفته میشود استاندار تمایلی به این تغییرندارد اما دوتن از نمایندگان نسبت به این تغییر تصمیم جدی دارند.گفتنی است دکتر ایلامی ممسنی تبار میباشد که با فضای درمانی استان کهگیلویه وبویراحمد اشراف کامل دارد.

بهرحال این را فعلا ازما نشنیده بگیرید اما اگربزودی همین مدیریت نیروی انسانی،یعنی پیچیده‌ترین بخش مدیریت هر مجموعه کرسی خود در دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویاحمد را به دیگری داد خیلی تعجب نباید کرد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه