رفتن به بالا
  • سه شنبه - 7 دی 1395 - 14:49
  • کد خبر : ۱۳۹۴
  • مشاهده :  617 بازدید
  • چاپ خبر : بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

بازدید رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از شهرستان رستم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و هیئت همراه با سفر به شهرستان رستم طی یک نشست مشکلات و اهداف بخش کشاورزی شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.دکتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس در این نشست از استراتژی سازمان در خصوص توجه ویژه به افزایش سطح زیر کشت […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و هیئت همراه با سفر به شهرستان رستم طی یک نشست مشکلات و اهداف بخش کشاورزی شهرستان را مورد بررسی قرار دادند.
دکتر قاسمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی فارس در این نشست از استراتژی سازمان در خصوص توجه ویژه به افزایش سطح زیر کشت گلخانه ها، کشت گیاهان داروئی، آبیاری تحت فشار و بالابردن راندمان آبیاری، الگوی کشت و تاکید بر کشت کلزا، ساماندهی بازار محصولات کشاورزی و رهایی از بازار سنتی، ایجاد شهرک های گلخانه ای، ایجاد باغات مثمر در اراضی شیبدار، تاکید بر صنایع تبدیلی و تکمیلی، پهنه بندی و نظامند بودن ارتباط کارشناسان با بهره برداران بخش کشاورزی، فعال نمودن کارگروه رفع تداخلات و رفع مشکل سند دار کردن اراضی برای همیشه در استان فارس و آموزش همکاران و بهره برداران بصورت مبسوط مطالبی ایراد نمودند.
قاسمی در ادامه دیدار از شهرستان ضمن حضور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان از نزدیک با مشکلات اداری همکاران آشنا گردیده و قول مساعد برای رفع مشکلات با توجه به ظرفیت اعتباری سازمان دادند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در ادامه سفر از گلخانه گل رز و طرح pvs کلزا، روند کشت کلزا و نظارت فنی کارشناسان بر مدیریت محصولات کشاورزی شهرستان بازدید نمودند و از نزدیک با بهره برداران وارد گفتگو شدند.
در پایان ضمن حضور در منزل زنده یاد مسعود زالپور همکار مدیریت و قرائت فاتحه و دلجویی از بازماندگان وی، یادش را گرامی داشتند.
در حاشیه این سفر مهندس زارع قنات نوی از تکمیل کانال های بند انحرافی در بودجه سال ۹۶ سازمان اشاره نمودند و ابراز امیدواری نمودند که در سال های آتی با تکمیل این کانال ها پایداری کشاورزی را در شهرستان شاهد باشیم.
روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان رستم

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه