رفتن به بالا
 • سه شنبه - 7 دی 1395 - 20:35
 • کد خبر : ۱۴۰۲
 • مشاهده :  339 بازدید
 • چاپ خبر : تیم عقاب شیراز در خانه به مصاف تیم لیدوما ممسنی می‌رود / رادیو ممسنی + عنوان

تیم عقاب شیراز در خانه به مصاف تیم لیدوما ممسنی می‌رود / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: در مهم‌ترین و نخستین بازی این هفته، تیم صدرنشین استقلال لطیفی لارستان که توانسته است در هفته گذشته برابر تیم شهید وفایی شیراز در خانه حریف به پیروزی برسد، با روحیه‌ای مضاعف از دیگر تیم شیرازی یعنی پرسپولیس میزبانی خواهد کرد. این دیدار در روز پنجشنبه ۹ دی‌ماه جاری در ورزشگاه تختی شهر […]

رادیو ممسنی:

در مهم‌ترین و نخستین بازی این هفته، تیم صدرنشین استقلال لطیفی لارستان که توانسته است در هفته گذشته برابر تیم شهید وفایی شیراز در خانه حریف به پیروزی برسد، با روحیه‌ای مضاعف از دیگر تیم شیرازی یعنی پرسپولیس میزبانی خواهد کرد.

این دیدار در روز پنجشنبه ۹ دی‌ماه جاری در ورزشگاه تختی شهر لار برگزار خواهد شد.

در سایر بازی‌های هفته سیزدهم در روز جمعه تیم امیرکبیر نورآباد میزبان تیم شهید وفایی شیراز خواهد بود، تیم عقاب شیراز در خانه به مصاف تیم لیدوما ممسنی می‌رود، تیم پادنا میمند میزبان تیم پرسپولیس جهرم است و هلال‌احمر گراش در یک بازی خارج از خانه به دیدار المهدی(عج) کوار می‌رود.

همچنین در بازی پایانی این هفته در روز شنبه ۱۱ دی‌ماه جاری تیم‌های شهید باقری گویم و گلستان فاروق مرودشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

تا این‌جای رقابت‌ها تیم استقلال لطیفی لارستان با کسب ۲۶ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد و تیم‌های لیدوما ممسنی و عقاب شیراز با ۲۲، شهید باقری گویم با ۲۱، امیرکبیر ممسنی با ۲۰، پرسپولیس جهرم و گلستان فاروق با ۱۸، شهید وفایی شیراز با ۱۱، هلال‌احمر گراش و پادنا میمند با ۹، المهدی (عج) کوار با هفت و پرسپولیس شیراز با پنج امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

پایان گزارش /فارس

  هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال استان فارس، روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه برگزار خواهد شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه