رفتن به بالا
 • سه شنبه - 7 دی 1395 - 21:00
 • کد خبر : ۱۴۰۹
 • مشاهده :  539 بازدید
 • چاپ خبر : دیروز دنبال برداشت از اعتبارات دفاعی کشور / امروز مجلس دنبال چاره ای برای حفظ امنیت / رادیو ممسنی + عنوان

دیروز دنبال برداشت از اعتبارات دفاعی کشور / امروز مجلس دنبال چاره ای برای حفظ امنیت / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، چندی پیش بود که موضوع کاهش شدید اعتبارات دفاعی و نظامی کشور سر و صداهای زیادی را برپا کرد و نظرات مختلفی در این خصوص بیان شد و خیلی ها معتقد بودند که کاهش اعتبارات در این شرایط امنیتی منطقه، به سود کشور نیست. حال امروز مسعود گودرزی در گفت […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، چندی پیش بود که موضوع کاهش شدید اعتبارات دفاعی و نظامی کشور سر و صداهای زیادی را برپا کرد و نظرات مختلفی در این خصوص بیان شد و خیلی ها معتقد بودند که کاهش اعتبارات در این شرایط امنیتی منطقه، به سود کشور نیست.

حال امروز مسعود گودرزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه ای که اخیرا کمیسیون امنیت با حضور معاونان وزارت اطلاعات داشته، گفت: گزارش عملکردی از سوی معاونان وزارت اطلاعات در حوزه های مختلف در اختیار کمیسیون امنیت ملی قرار گرفت و پیرامون مسائل بودجه ای آن بحث شد.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به شرایط منطقه ای که داریم تهدیدات ما رو به فزونی است که پیشنهاد وزارت اطلاعات بر این اساس این بود که بودجه آنها تقویت شده و افزایش پیدا کند.

وی افزود: در این بین مجلس نیز راهکارهایی برای تأمین بودجه وزارت اطلاعات و انتقال آن از بخش هایی به بخش دیگر مطرح کرد که تنگناهای موجود در این وزارتخانه تا حدودی برطرف شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر تأمین امنیت مرزها به صورت کامل صورت می گیرد و وزارت اطلاعات بر وضعیت تمام گروهک‌های تروریستی اشراف کامل دارد و حتی بسیاری از تهدیدات آنها را در آن سوی مرزها خنثی کرده است لذا ادامه این روند نیازمند حمایت‌های بودجه ای از سوی دولت و مجلس است.

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است برای ادامه روند تأمین امنیت مرزها و خنثی سازی تهدیدات برون مرزی نیاز به حمایت‌های بودجه‌ای وزارت اطلاعات است.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه