رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 دی 1395 - 12:28
  • کد خبر : ۱۴۳۵
  • مشاهده :  345 بازدید
  • چاپ خبر : واکنش انجمن فیلم و عکس ممسنی به فعالیت مستند ساز نورابادی / رادیو ممسنی + عنوان

واکنش انجمن فیلم و عکس ممسنی به فعالیت مستند ساز نورابادی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:در پی انتشار خبری در مورد فعالیت یکی از فرزندان نورابادی به نام ” یاسر خورشیدی” در زمینه مستند سازی با محوریت فرهنگ تعزیه روستای گچگران در این سایت خبری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی و انجمن فیلم و عکس این شهرستان به روند عملکرد وی و […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:در پی انتشار خبری در مورد فعالیت یکی از فرزندان نورابادی به نام ” یاسر خورشیدی” در زمینه مستند سازی با محوریت فرهنگ تعزیه روستای گچگران در این سایت خبری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی و انجمن فیلم و عکس این شهرستان به روند عملکرد وی و عدم رعایت قوانین انجمن فیلم و عکس واکنش نشان دادند.
حسن سجادی رئیس انجمن فیلم و عکس ممسنی در تماس تلفنی با این پایگاه خبری اظهار کرد: بر اساس اساسنامه این انجمن، برای هرگونه فعالیت مستندسازی در شهرستان ممسنی و … باید مجوزی از سوی این انجمن و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ممسنی صادر گردد.
وی با اشاره به عدم رعایت قانون از سوی این مستند ساز بیان داشت: وی باید از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دخواست صدور مجوز فعالیت را میکرد و پس از ان با تحویل فیلمنامه خود به انجمن فیلم و عکس شهرستان مجوز فعالیت را میگرفت.
سجادی عنوان کرد: فیلمنامه وی باید از سوی کارشناسان این انجمن تاییدیه بگیرد تا بتواند مجوز فعالیت و ارائه اثرش در جشنواره های مختلف را دریافت کند.
همچنین سید ابراهیم حسینی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی ضمن تایید عدم رعایت قانون از سوی یاسر خورشیدی بیان کرد: بر اساس قانون هر هنرمندی برای انجام فعالیت هنری از جمله مستند سازی نیاز به صدور مجوز اداره ارشاد و انجمن فیلم و عکس محدوده مذکور دارد.
شایان ذکر است یاسر خورشیدی در حال اتمام مستند از کربلا تا اسارت با محوریت معرفی فرهنگ تعزیه و عاشورایی روستای گچگران شهرستان ممسنی میباشد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه