رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 دی 1395 - 12:50
  • کد خبر : ۱۴۳۹
  • مشاهده :  521 بازدید
  • چاپ خبر : تولید مستند شهدای مدافع حرم شهرستان ممسنی در مراحل پایانی / رادیو ممسنی + عنوان

تولید مستند شهدای مدافع حرم شهرستان ممسنی در مراحل پایانی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: سجاد ایمانی که از فیلمسازان پر افتخار شهر مان است در گفتگویی گفت:  تا کنون بر خلاف صحبت های مسئولین شهرستان هیچ گونه همکاری از جانب متولیان و مسئولین شهرستان  در ساخت این مجموعه به بنده و گروه تولید صورت نگرفته است . این مجموعه که برای پخش از شبکه مستند سیما و […]

رادیو ممسنی:

سجاد ایمانیسجاد ایمانی که از فیلمسازان پر افتخار شهر مان است در گفتگویی گفت:  تا کنون بر خلاف صحبت های مسئولین شهرستان هیچ گونه همکاری از جانب متولیان و مسئولین شهرستان  در ساخت این مجموعه به بنده و گروه تولید صورت نگرفته است .

این مجموعه که برای پخش از شبکه مستند سیما و سایر شبکه های ملی و استانی ساخته شده نشان از غیرت و مردانگی جوانان و  شهدای مدافع حرم این مرز و بوم دارد . ایمانی افزود ساخت سه مستند از شهیدان ستار محمودی … ابوذر داوودی و صفدر حیدری مراحل تیتراژ را سپری می کنند

مستند شهید عسکر زمانی در مرحله تدوین می باشد و به دلیل عدم بودجه ساخت قسمت های شهید قاجاری و شهید بهزاد صیفی  متوقف شده است .

ایمانی از مسئولین شهرستان تقاضا کرد که در این موضوع همکاری لازم را انجام دهند تا این مجموعه که فاخرترین مجموعه مستند از شهرستان هست به اتمام برسد .

از عوامل تولید این مجموعه سجاد ایمانی کارگردان و تهیه کننده . امین کریمی . سجاد ایمانی و سید حسن سجادی تصویر برداران . تدوین ..امید شریفی . صدا گزاری سعید شریفی ..مدیر تولید ..سامان رشیدی ..صدا بهنام احسانی    . دستیار کارگردان . رضا شعبانی و مجری طرح .شرکت فیلمسازی دنیا فیلم  می باشند .

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه