رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 8 دی 1395 - 16:25
  • کد خبر : ۱۴۴۸
  • مشاهده :  166 بازدید
  • چاپ خبر : تصادف در زمان ایجاد سرعت گیر در شهر خومه زار+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

تصادف در زمان ایجاد سرعت گیر در شهر خومه زار+تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس حوادث:شهروند خبرنگار: ساعتی قبل در محور نوراباد – قائمیه در نزدیکی شهر خومه زار تصادفی بین دو خودرو رخ داد که خوشبختانه جراحات جانی در بر نداشت. این تصادف در زمان ایجاد سرعت گیر رخ داد و نشان داد که سرعت گیر هم نمیتواند حادثه خیز بودن این محور […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس حوادث:شهروند خبرنگار: ساعتی قبل در محور نوراباد – قائمیه در نزدیکی شهر خومه زار تصادفی بین دو خودرو رخ داد که خوشبختانه جراحات جانی در بر نداشت. این تصادف در زمان ایجاد سرعت گیر رخ داد و نشان داد که سرعت گیر هم نمیتواند حادثه خیز بودن این محور را کمرنگ کند.
به گفته یکی از شاهدان ماجرا تعدادی نیروی انسانی در این جاده شلوغ در حال ایجاد سرعت گیر بودند و این در حالی است که جهت راهنمایی خودروها و کنترل ترافیکی این محور ترانزیتی خبری از حضور نیروهای راهنمایی و رانندگی نبود و با توجه به اهمیت مکان و حادثه خیزی ان میطلبید نیروی راهور حضور پیدا میکرد و به یک پرچمدار اکتفا نمیکردند.
به گفته وی جالب اینجاست که ایجاد این سرعت گیر برای کاهش تصادفات ایجاد میشد که هنوز تمام نشده خود سبب تصادف شد.
محور نوراباد به قائمیه از محورهای حادثه خیز و مرگبار استان فارس است که تا کنون خانواده های زیادی را به داغ عزیزانشان نشانده است و تا کنون وعده های فراوانی جهت ایجاد یک جاده استاندارد از سوی مقامات شهرستانی، استانی و کشوری داده شده است ولی سرعت پیشرفت پروژه در مقایسه با اهمیت و حادثه خیزی ان قابل قبول نیست.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه