رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 9 دی 1395 - 14:55
  • کد خبر : ۱۵۰۰
  • مشاهده :  127 بازدید
  • چاپ خبر : آخرین شایعات نقل و انتقالاتی لیگ برتر/قراداد ۸۰۰ میلیونی رفیعی با پرسپولیس / رادیو ممسنی + عنوان

آخرین شایعات نقل و انتقالاتی لیگ برتر/قراداد ۸۰۰ میلیونی رفیعی با پرسپولیس / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: تو باشگاه استقلال و پرسپولیس تلاش زیادی دارند تا در این فرصت کوتاه موفق عمل کنند و بازیکنان مورد نیاز خود را به خدمت بگیرند. “خبر نورآباد“ – سرویس ورزشی:برخی منابع مطلع از توافق سروش رفیعی با پرسپولیس خبر دادند. رفیعی اول هفته آینده با مبلغ ۸۰۰ میلیون برای یک نیم فصل با […]

رادیو ممسنی:

تو باشگاه استقلال و پرسپولیس تلاش زیادی دارند تا در این فرصت کوتاه موفق عمل کنند و بازیکنان مورد نیاز خود را به خدمت بگیرند.

“خبر نورآباد سرویس ورزشی:برخی منابع مطلع از توافق سروش رفیعی با پرسپولیس خبر دادند. رفیعی اول هفته آینده با مبلغ ۸۰۰ میلیون برای یک نیم فصل با این باشگاه قرارداد می بندد. باشگاه پرسپولیس روز گذشته با مدیر برنامه های رفیعی توافق کرد.

برخی رسانه ها از این نوشتند که طیبی به سپاهان می رود، شجاع به پرسپولیس می آید و انصاری به چین می رود.

از استقلال هم خبر می رسد که با جدایی مهدی رحمتی و بختیار رحمانی، استقلال به طور ضمنی با رحیم زهیوی توافق کرد.ه است. با وجودی که علی دایی روز گذشته گفته بود مبعلی از نفت نمی رود، این بازیکن به استقلالی ها پیام داده که شما با نفت مذاکره نکنید. به نظر می رسد احتمال معاوضه مبعلی با بازیکنان مازاد استقلال وجود دارد. همچنین طی آخرین خبرها آرش برهانی در نیم فصل تصمیمش برای خداحافظی با فوتبال را عملی می کند و کفش هایش را می آویزد.

منبع: خبر انلاین

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه