رفتن به بالا
  • شنبه - 11 دی 1395 - 09:15
  • کد خبر : ۱۵۴۶
  • مشاهده :  146 بازدید
  • چاپ خبر : انتشار لیست جعلی”باران” برای انتخابات شورای شهر نوراباد / رادیو ممسنی + عنوان

انتشار لیست جعلی”باران” برای انتخابات شورای شهر نوراباد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس انتخابات:پس از انتشار دست نوشته ای مبنی بر تشکیل ائتلاف باران در شهر نوراباد ممسنی جهت حضور در انتخابات شورای اسلامی این شهر لیستی از اعضای این ائتلاف در فضای مجازی منتشر شد که افراد ذکر شده در لیست از ان اظهار بی اطلاعی کرده و ضمن تکذیب خبر […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس انتخابات:پس از انتشار دست نوشته ای مبنی بر تشکیل ائتلاف باران در شهر نوراباد ممسنی جهت حضور در انتخابات شورای اسلامی این شهر لیستی از اعضای این ائتلاف در فضای مجازی منتشر شد که افراد ذکر شده در لیست از ان اظهار بی اطلاعی کرده و ضمن تکذیب خبر این اقدام را دامن زدن به شایعات و تخریب افراد خاص عنوان کردند.
دو روز قبل تصویر یک دست نوشته با نام فضل الله محمودی در خصوص تشکیل ائتلاف باران در شهرستان ممسنی وابسته به محمد محمودی جهت حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر نوراباد منتشر شد که از همان ابتدا افکار را به سوی نام اعضای این ائتلاف سوق داد.
بر اساس گزارش های دریافتی اسامی چند نفر از طایفه جاوید به عنوان اعضای این ائتلاف “بر اساس شنیده ها” برای پایگاه خبری “خبر نوراباد” ارسال شد و گفته شده است که این لیست در فضای مجازی در حال انتشار بوده که چند نفر از انها در تماس با ما موضوع را کاملا تکذیب کردند و از وجو چنین لیستی اظهار بی اطلاعی کردند.
به دلیل تکذیب موضوع از سوی اسامی معرفی شده و احتمال هرگونه تغییر نظر از سوی این افراد در زمینه انتخابات فعلا از انتشار اسامی خودداری میکنیم.
شنیده ها در گذشته حکایت از ایجاد چنین ائتلافی در طایفه جاوید داشت ولی اسامی افراد و اعضای این ائتلاف نامشخص بودند.
از انجایی که اکثر افراد نامبرده از انتشار این لیست در فضای مجازی و حضورشان در این ائتلاف ابراز بی اطلاعی کردند نمیتوان گفت که این ائتلاف وابسته به یک طایفه خاص باشد و احتمال حرکت ائتلاف باران در یک گرایش سیاسی نیز وجود دارد و باید دید که شروع کنندگان این ائتلاف چه مسیری را طی خواهند کرد.
یکی از افراد ذکر شده در لیست طی تماس تلفنی با خبر نوراباد ضمن تکذیب خبر عضویتش در ائتلاف باران بیان کرد در صورت مشارکت در روند انتخابات قاعدتا در صورت تایید کاندیدای مورد نظر از وی حمایت خواهیم کرد و به نظر بنده انتشار عمدی یا سهوی این لیست یا سعی در تخریب کاندیدای احتمالی طایفه جاوید دارد یا افراد نامبرده، و از انجایی که همه افراد ذکر شده بعنوان اسامی لیست باران از طایفه جاوید میباشند حدس اول محتمل تر میباشد.
همچنین یکی دیگر از افراد نامبرده در لیست گفت: در این خصوص با بنده صحبتی نشده است و در حد امکان بصورت مستقل در انتخابات شرکت خواهم کرد.
یکی از افراد نامبرده در لیست نیز بیان داشت: انتشار این لیست بیشتر از انکه تنور انتخابات را گرم کند بر طبل شایعات انتخاباتی کوبیده و قاعدتا مسئولان این ائتلاف نیز در صورت صلاح دید اعضای نهایی ائتلاف را جهت حضور در دور انتخابات معرفی خواهند کرد.
حال میتوان گفت انتشار خبر تشکیل این ائتلاف شروع گرم شدن تنور انتخابات نوراباد بوده و به تبع انتشار اسامی اعضای این ائتلاف میتواند بر جذابیت رقابت ها در همین ابتدا بیافزاید.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه