رفتن به بالا
 • یکشنبه - 12 دی 1395 - 15:20
 • کد خبر : ۱۵۵۵
 • مشاهده :  63 بازدید
 • چاپ خبر : هیچ لطفی بالاتر از حصر برای سران فتنه وجود ندارد / رادیو ممسنی + عنوان

هیچ لطفی بالاتر از حصر برای سران فتنه وجود ندارد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: جت الاسلام عبدالحسین لطفی دادستان کازرون در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : در رابطه با موضوع حصر فتنه گران باید گفت هیچ لطفی بالاتر از حصر برای سران فتنه وجود ندارد و انقلاب اسلامی اوج رافت و عطوفت ممکن را دربرخورد با کسانی که انقلاب را به لبه پرتگاه کشاندند به […]

رادیو ممسنی:

جت الاسلام عبدالحسین لطفی دادستان کازرون در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت : در رابطه با موضوع حصر فتنه گران باید گفت هیچ لطفی بالاتر از حصر برای سران فتنه وجود ندارد و انقلاب اسلامی اوج رافت و عطوفت ممکن را دربرخورد با کسانی که انقلاب را به لبه پرتگاه کشاندند به کار گرفته است .

عبدالحسین-لطفی-دادستان-کاازرون

این دادستان سابق ممسنی گفت : نظام با حصر سران فتنه به اینها آزادی برای زنده ماندن داده است و به جای محاکمه با در نظر گرفتن سابقه و خدماتی که داشته اند فعلا از محاکمه آنها صرفه نظر کرده است چرا که محاکمه اینها مجازات نابخشودنی دارد .

لطفی ادامه داد : موضوع فتنه یک بحثی است جدای از جناح بندی های سیاسی چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا و فتنه گران حسابشان جداست .

دادستان دادگاههای عمومی و انقلاب کازرون گفت : در پی فتنه گری برخی فریب خوردگان و برخی خائنان یک اتفاق بزرگ رخ داده است که در تاریخ ماندگاری آن همیشگی است .

وی افزود : روشنگری های رهبر انقلاب در ایامی که فضای کشور غبارآلود بود و عده ای از خواص نیز مردود شدند ، ۹ دی را به وجود می آورد .

لطفی ادامه داد : بصیرت افزایی رهبر انقلاب در مواجهه با فتنه عظیمی که عامل محرکه آن در بیرون بود و در داخل نیز عده ای قلیل نقش لشکر پیاده نظام آن را ایفا می کردند موجب شد فریب خوردگان نیز با دیدن سیل خروشان مردم انقلابی به خودشان بیایند .

دادستان کازرون بیان کرد : اقدامات مدبرانه رهبر انقلاب باعث شد مردم متوجه شوند که برای ادامه مسیر انقلاب باید مجددا با آرمانهای انقلاب بیعت کنند به همین سبب بود که سیل خروشان مردمی در نهم دی ماه سال ۸۸ بساط فتنه گران را برای همیشه برچید .

وی گفت : رافت انقلاب اسلامی امروز در دنیای اسلام یک الگو برای مواجهه با فتنه گری ها شده است چرا که نظام انقلاب اسلامی هشت ماه در برابر جمعی از فتنه گران واقعی و فریب خوردگان صبر و شکیبایی به خرج داد و با بصیرت افزایی توانست فریب خوردگان فضای غبارآلود را از خیانت کاران واقعی جدا کند و فرصت شناخت اصل ماجرا را به آحاد مردم بصیر و ولایی بدهد .

لطفی در پایان بیان کرد : حماسه نهم دی ماه این روز را به یک روز ممتاز تبدیل کرد و امروز ۹ دی یوم الله است که باید آن را گرامی داشت .

پایان گزارش / کازرون خبر

  نظام با حصر سران فتنه به اینها آزادی برای زنده ماندن داده است و به جای محاکمه با در نظر گرفتن سابقه و خدماتی که داشته اند فعلا از محاکمه آنها صرفه نظر کرده است چرا که محاکمه اینها مجازات نابخشودنی دارد .

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه