رفتن به بالا
 • یکشنبه - 12 دی 1395 - 15:30
 • کد خبر : ۱۵۵۷
 • مشاهده :  145 بازدید
 • چاپ خبر : نورآبادی ها در فوتبال جور فارس را می کشند / رادیو ممسنی + عنوان

نورآبادی ها در فوتبال جور فارس را می کشند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران برای برپایی اردوی آمادگی و برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی مراکش اسامی ۱۹ بازیکن را اعلام کرد که در این فهرست نام سه فوتبالیست نورآبادی حاضر در لیگ برتر کشور نیز به چشم میخورد. از ۸ بازیکن نورآبادی لیگ برتر فوتبال ایران سه […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران برای برپایی اردوی آمادگی و برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی مراکش اسامی ۱۹ بازیکن را اعلام کرد که در این فهرست نام سه فوتبالیست نورآبادی حاضر در لیگ برتر کشور نیز به چشم میخورد.

از ۸ بازیکن نورآبادی لیگ برتر فوتبال ایران سه بازیکن به نامهای : سروش رفیعی( هافبک تیم تراکتورسازی) داریوش شجاعیان (هافبک گسترش فولاد تبریز) و ساسان انصاری ( مهاجم فولادخوزستان) به اردوی تیم ملی فوتبال ایران دعوت شدند.

توجه داشته باشید که نورآباد ممسنی یکی از شهرستان های استان فارس ۸ بازیکن در لیگ برتر و ۳ بازیکن در تیم ملی دارد. این نشان دهنده استعداد و پتانسیل استان فارس بویژه ممسنی است.

استانی که در لیگ برتر تیم ندارد؛استانی که یک تیم در قعر جدول لیگ ۱ دارد.فارس پهناوری که هر تیمی موفق در آن عمل کرد در نهایت یا فروخته شد و یا منحل.

پایان گزارش

  دعوت ۳ بازیکن نورآبادی به اردوی تیم ملی نشان از استعداد و پتانسیل استان فارس بویژه ممسنی است.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه