رفتن به بالا
 • یکشنبه - 12 دی 1395 - 20:05
 • کد خبر : ۱۵۵۹
 • مشاهده :  90 بازدید
 • چاپ خبر : علت حادثه مرگبار محور گچساران به رستم مشخص شد / رادیو ممسنی + عنوان

علت حادثه مرگبار محور گچساران به رستم مشخص شد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش نورآنلاین، سرهنگ احمد احمدی افزود: نیاز است که رانندگان ضمن توجه به علایم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی در طول مسیر، هنگام سبقت گرفتن در جاده های ۲ طرفه از تردد نداشتن خودرو در مسیر مقابل اطمینان حاصل کنند. رئیس پلیس راه شمال فارس اظهار کرد: بی توجهی به این نکته […]

رادیو ممسنی:

به گزارش نورآنلاین، سرهنگ احمد احمدی افزود: نیاز است که رانندگان ضمن توجه به علایم و تابلوهای راهنمایی و رانندگی در طول مسیر، هنگام سبقت گرفتن در جاده های ۲ طرفه از تردد نداشتن خودرو در مسیر مقابل اطمینان حاصل کنند.

رئیس پلیس راه شمال فارس اظهار کرد: بی توجهی به این نکته ها زمینه ساز حوادثی در جاده ها است که منجر به تلفات جانی و خسارات مادی می شود.

وی افزود: به عنوان نمونه، علت تصادف پژو ۴۰۵ و پراید درمحور نورآباد – گچساران که ساعت ۱۷ و ۳۵ دقیقه پنجشنبه نهم دی ماه روی داد، انحراف به چپ پراید بود.

سرهنگ احمدی گفت: در این حادثه، ۲ نفر در محل حادثه و ۲ نفر به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت کردند و علاوه بر آن، سه نفر نیز مصدوم شدند.

وی همچنین اظهار کرد: واژگونی پژو ۴۰۵ در محور بندامیر مرودشت در ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه پنجشنبه نهم دیماه نیز به دلیل ناتوانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بود؛ این حادثه نیز ۲ کشته در محل حادثه و یک مصدوم به دنبال داشت.

منبع: ایرنا

  رئیس پلیس راه شمال استان فارس گفت: برای کاهش آمار سوانح و تلفات جاده ای در این استان، بیش از پیش ضرورت دارد که رانندگان وسایل نقلیه، سرعت مجاز و مطمئنه را رعایت کنند.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه