رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 دی 1395 - 20:40
  • کد خبر : ۱۵۶۲
  • مشاهده :  155 بازدید
  • چاپ خبر : سپاه عاشورا تبریز اضافه خدمت سروش رفیعی را تکذیب کرد / رادیو ممسنی + عنوان

سپاه عاشورا تبریز اضافه خدمت سروش رفیعی را تکذیب کرد / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس ورزشی:جانشین نیروی انسانی سپاه عاشورا اعلام کرد که اضافه خدمت هافبک سرباز تراکتورسازی تبریز بخشیده شده است. سرگرد علیرضا سلامی، جانشین نیروی انسانی سپاه عاشورای تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص موضوع اضافه خدمت سروش رفیعی اظهار داشت: اکنون به‌صورت دقیق از زمان خدمت این […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس ورزشی:جانشین نیروی انسانی سپاه عاشورا اعلام کرد که اضافه خدمت هافبک سرباز تراکتورسازی تبریز بخشیده شده است.

سرگرد علیرضا سلامی، جانشین نیروی انسانی سپاه عاشورای تبریز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص موضوع اضافه خدمت سروش رفیعی اظهار داشت: اکنون به‌صورت دقیق از زمان خدمت این بازیکن خبر ندارم، اما اضافه خدمتی که این بازیکن داشت بخشیده شده است.

وی درباره شایعه اضافه خدمت شش‌ماهه هافبک سرباز تراکتورسازی که گفته می‌شود توسط سپاه عاشورای تبریز به دفترچه خدمت رفیعی الحاق شده است، گفت: این موضوع شایعه است و فکر نمی‌کنم این‌طور باشد. این بازیکن مشکلی ندارد و برای تاریخ دقیق پایان خدمت او باید به دفترچه خدمتش مراجعه کرد.

به گزارش تسنیم، در حالی که گفته می‌شد دوران خدمت سربازی سروش رفیعی در تراکتورسازی به پایان رسیده و او در نیم‌فصل این تیم را ترک می‌کند، از شب گذشته (شنبه) شایعه اضافه خدمت شش‌ماهه این بازیکن مطرح شده است.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه