رفتن به بالا
  • یکشنبه - 12 دی 1395 - 21:55
  • کد خبر : ۱۵۶۸
  • مشاهده :  133 بازدید
  • چاپ خبر : جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان ممسنی برگزار گردید / رادیو ممسنی + عنوان

جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان ممسنی برگزار گردید / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان ممسنی با حضور اعضا، و به ریاست فرامرزی معاون فرماندار برگزار شد. فرامرزی گفت :تصمیم گیری ، برنامه ریزی ، هدایت ، هماهنگی ، نظارت و ایجاد وحدت رویه بین دستگاه ها و نهادهای ذیربط برای […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی:به گزارش روابط عمومی فرمانداری ممسنی ،جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان ممسنی با حضور اعضا، و به ریاست فرامرزی معاون فرماندار برگزار شد.
فرامرزی گفت :تصمیم گیری ، برنامه ریزی ، هدایت ، هماهنگی ، نظارت و ایجاد وحدت رویه بین دستگاه ها و نهادهای ذیربط برای پیشبرد امور اجتماعی شهرستان ،از مهمترین وظایف کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی است.
معاون فرماندار ممسنی با اشاره به بروز آسیب های اجتماعی مانند طلاق و اعتیاد ،تصریح کرد : توجه جدی به کاهش آسیب های اجتماعی یک اصل مهم در سطح جامعه است.
وی با اشاره به نقش کلیدی آموزش و پرورش در امورات فرهنگی و اجتماعی گفت: یکی از راهکارهای جلوگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی ، آموزش مستمر تمامی اقشار جامعه به خصوص قشر آسیب پذیر و جوانان می باشد.
ایشان اکثر مشکلات جامعه را ریشه در فرهنگ دانست و افزود: مشکلات موجود در حوزه فرهنگ به حوزه های دیگر نیز سرایت می کند و سپس تبدیل به بحران می شود و اگر کار فرهنگی به درستی انجام شود مشکلات در سایر حوزه ها نیز کاهش می یابد.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه