رفتن به بالا
  • دوشنبه - 13 دی 1395 - 13:03
  • کد خبر : ۱۵۸۰
  • مشاهده :  63 بازدید
  • چاپ خبر : مِهرنجون؛خاطرات محمد محمودی نورآبادی به چاپ رسید / رادیو ممسنی + عنوان

مِهرنجون؛خاطرات محمد محمودی نورآبادی به چاپ رسید / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: کتاب «مِهرنجون» اثر محمد محمودی نورآبادی به کوشش انتشارات سوره مهر حوزه هنری به چاپ رسید.در طلیعه این کتاب عبارتی از نویسنده به چشم می‌خورد با این عنوان؛ «به برادرم ستار، که در دفاع از حریم اهل بیت(ع) به شهادت رسید». در مقدمه این کتاب می‌خوانیم: «در شکل‌گیری،‌ تحقق و تداوم انقلاب اسلامی […]

رادیو ممسنی:

کتاب «مِهرنجون» اثر محمد محمودی نورآبادی به کوشش انتشارات سوره کتاب مهرنجونمهر حوزه هنری به چاپ رسید.در طلیعه این کتاب عبارتی از نویسنده به چشم می‌خورد با این عنوان؛ «به برادرم ستار، که در دفاع از حریم اهل بیت(ع) به شهادت رسید».

در مقدمه این کتاب می‌خوانیم: «در شکل‌گیری،‌ تحقق و تداوم انقلاب اسلامی ایران، به منزله یک انقلاب شگرف و تاثیرگذار مردمی،‌ عناصر مختلفی نقش داشته و دارند و به جرئت، بارزترین عناصر موثر آن را می‌توان رهبری دینی و عشق و علاقه آحاد مردم به اسلام و دفاع از ارزش‌های تبلوریافته در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست.»

این اثر شامل خاطرات خودنوشت رزمنده بسیجی،‌ محمد محمودی نورآبادی است که خیزش نسل نوخاسته انقلاب اسلامی برای بسیج، مقاومت و پیوستن به بدنه مردمی دفاع مقدس در دفاع و ایثار را نشان می‌دهد.

مهرنجان در جنگ به روایت تصویر، پایان‌بخش این کتاب است. «مهرنجون» در ۲۸۲ صفحه، به بهای ۲۰ هزار تومان و در ۲۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه