رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 16 دی 1395 - 14:45
  • کد خبر : ۱۶۱۸
  • مشاهده :  109 بازدید
  • چاپ خبر : اقدام شرم آور در مقابل خدمات شهرداری نورآباد +تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

اقدام شرم آور در مقابل خدمات شهرداری نورآباد +تصاویر / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: روز گذشته به همت شهرداری نورآباد چراغ های رنگی برای روشنایی و تزئین در پارک لیدوما نصب شده بود که جلوه خاصی به این پارک داده بود .متاسفانه شب گذشته گروهی معلوم الحال در اقدامی وحشیانه و تاسف بار اقدام به شکستن این چراغ ها کردند. اینکه این افراد با چه هدف و […]

رادیو ممسنی:

روز گذشته به همت شهرداری نورآباد چراغ های رنگی برای روشنایی و تزئین در پارک لیدوما نصب شده بود که جلوه خاصی به این پارک داده بود .متاسفانه شب گذشته گروهی معلوم الحال در اقدامی وحشیانه و تاسف بار اقدام به شکستن این چراغ ها کردند.

پارک لیدوماپارک لیدوما

اینکه این افراد با چه هدف و نیتی اینکار شرم آور را انجام دادند معلوم نیست. اما باید این سوال را پرسید که ضرر زدن به اموال دولتی و بیت المال,تخریب چهره شهر.جز دلسرد کردن مسئولین و بر باد دادن زحمات کارگران شهرداری چه نتیجه ای دارد؟ آیا لیاقت مردم ما این است که در ده کوره ای زندگی کنند که حتی مسئولین ما به آن میگویند نورآباد روستای وروم کرده؟ زیباسازی فضای شهر.تغییر در سیمای سرد و کسل کننده شهر و ایجاد یک شهر زیبا و دلنشین کار خلافی است که حالا عده ای در مقابل آن می ایستند؟

این سوال مطرح است که آیا این اقدام توسط گروهی معلوم الحال انجام شده یا یک کار برنامه ریزی شده بوده است؟ چه کسانی از خدمات ارزنده شهردار محبوب و مردمی نورآباد متضرر میشوند؟ جایگاه چه کسانی در خطر است یا چه کسانی تاب و تحمل دیدن تلاش این خادم مردم را ندارند؟

بی شک با گذشت زمان به همه ی این سوالات پاسخ داده خواهد شد

منبع: دیارممسنی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه