رفتن به بالا
  • شنبه - 18 دی 1395 - 21:30
  • کد خبر : ۱۶۵۸
  • مشاهده :  80 بازدید
  • چاپ خبر : بازدید مدیرکل راه و شهرسازی فارس از پروژه‌های عمرانی ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی فارس از پروژه‌های عمرانی ممسنی / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: “خبر نورآباد“ – سرویس اجتماعی: مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان فارس از پروژه‌های عمرانی شهرستان ممسنی بازدید نمود. در این بازدید یک روزه مهندس فیروز تکاور به همراه مهندس زاهدی مدیر ساخت و توسعه راها و مهندس غلامی نماینده مجری در شرکت ساخت و توسعه در استان فارس و مهندس گودرزی رییس […]

رادیو ممسنی:

“خبر نورآباد سرویس اجتماعی: مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان فارس از پروژه‌های عمرانی شهرستان ممسنی بازدید نمود.
در این بازدید یک روزه مهندس فیروز تکاور به همراه مهندس زاهدی مدیر ساخت و توسعه راها و مهندس غلامی نماینده مجری در شرکت ساخت و توسعه در استان فارس و مهندس گودرزی رییس راه و شهرسازی ممسنی و مشاورین ابتدا از کارگاه تولید قطعات بتنی ابنیه فنی در شهرک صنعتی نوراباد بازدید وسپس روند پیشرفت ادامه عملیات محور قایمیه – نوراباد را مورد بررسی قرار دادند.
مهندس گودرزی رییس راه و شهرسازی ممسنی در این خصوص با استناد به ترافیک سنگینی که در این محور وجود دارد و همچنین آمار تصادفات جاده ای و خسارات جانی و مالی بیش از حد استاندارد در این محور، خواستار همکاری هر چه بیشتر اداره کل در زمینه تسریع روند پیشرفت این پروژه تا پل بریم شدند و همچنین به جهت بالا بردن ایمنی در مسیر فوق خواستار نصب گارد ریل و یا نیو جرسی در رفوژ وسط بزرگراه شدند و مهندس تکاور ضمن تایید توضیحات ارائه شده قول مساعد در خصوص تسریع عملیات اجرائی این پروژه را دادند و مهندس غلامی هم اظهارنمودند که مراحل اداری مناقصه نصب نیوجرسی در جزیره وسط انجام و بزودی پیمانکار مشخص و شروع به کار مینماید.
دومین پروژه بازدید شده عملیات احداث محور نوراباد– دشت آزادگان در منطقه بوان بود، که مهندس تکاور در این بازدید عملیات احداث ابنیه فنی و احداث تونل در این محور را بررسی نمودند، و مشاور این طرح ضمن ارائه اطلاعاتی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه در خصوص اتمام عملیات حفر تونل موجود در مسیر تعهداتمام آن تا پایان سال جاری را دادند. لازم به ذکر است طول تونل مورد اشاره ۱۵۵ متر و با مشخصات راه اصلی اجرا میگردد.
سومین پروژه مورد بازدید واریانت پل جدید فهلیان بود که مهندس تکاور ضمن ابراز رضایت از احداث این مسیر طول مسیر را مورد بررسی قرار دادند و فرمودند که با مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی پل فهلیان به پل بریم شروع میگردد.
آخرین پروژه بازدید شده عملیات محور دالین- نوراباد بود که مهندس تکاور ضمن بازدید از روند عملیات اجرایی دستورات لازم را جهت فعال نمودن بخشی از پروژه را صادر نمودند. مدیر و پرسنل راه و شهر سازی ممسنی از حضور مدیر کل محترم و همراهان در شهرستان ممسنی تقدیر و تشکر مینمایند.

منبع: خبرنورآباد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه