رفتن به بالا
 • شنبه - 18 دی 1395 - 23:45
 • کد خبر : ۱۶۵۹
 • مشاهده :  130 بازدید
 • چاپ خبر : مدیران دین خود به شهدا را با تلاش در راه تحقق نهضت انتظار ادا کنند / رادیو ممسنی + عنوان

مدیران دین خود به شهدا را با تلاش در راه تحقق نهضت انتظار ادا کنند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: به گزارش خبرنگا نورآنلاین، امید نصیبی فرمانده سپاه ناحیه نورآباد ممسنی در این یادواره بیان داشت: حضور گسترده ی مردم در مراسم یکمین سالگرد شهادت مهرداد قاجاری در واقع تجدید عهد با آرمان های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است. مردم آمدند تا گرامی بدارند یاد و خاطره شهدایی که برگ زرین […]

رادیو ممسنی:

به گزارش خبرنگا نورآنلاین، امید نصیبی فرمانده سپاه ناحیه نورآباد ممسنی در این یادواره بیان داشت: حضور گسترده ی مردم در مراسم یکمین سالگرد شهادت مهرداد قاجاری در واقع تجدید عهد با آرمان های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است. مردم آمدند تا گرامی بدارند یاد و خاطره شهدایی که برگ زرین دیگری در دفاع از اسلام و انقلاب رقم زدند.

وی با اشاره به شهادت این شهید ایل بزرگ قشقایی گفت: مبارزه عشایر با طاغوت و صدور فتوی مبارزه با انگلیس توسط علمای عشایر و جانفشانی جوانان عشایر در دفاع مقدس نمونه ای از ایثارگری آنها در راستای دین اسلام است.امید نصیبی فرمانده سپاه ممسنی

همه این ها افتخارات و حماسه هایی است که باید سینه به سینه به نسل های جوان و نوجوانان انتقال داده شود تا بدانند که امثال شهید قاجاری چگونه جان خود را تقدیم نمودند تا آیندگان در امان باشند و حریم مقدس حکومت اسلامی و ولایت فقیه پایدار بماند.

شهدای مدافع حرم نشان دادند که انقلاب اسلامی محدود به مرزها نیست و حکومت اسلامی برای جهانی شدن و تحقق نهضت انتطار نیاز به تقدیم جان دارد. این حماسه را باید از جوانانی چون شهید قاجاری فرا گرفت.

نصیبی ادامه داد: اگر امروز در اوج نا امنی منطقه، کشور ایران در اوج ثبات امنیتی قرار دارد بدانید که بهای سنگینی پرداخته ایم. لذا کسانی که امروز کارگزار اجرایی و فرهنگی کشور هستند باید چنان فعالیت کنند که حافظ امنیت کشور باشند. امنیت به خاطر رشادت های شهدا و رهبری عالمانه مقام معظم رهبری ایجاد شده و باید از آن حفاظت کرد.

کارگزاران خود را مدیون به خانواده شهدا بدانند و جوابگوی آنها باشند. چرا که خانواده، فرزندان و همسر شهدا هزینه ی سنگینی را پرداخت کرده اند. جوانانی که تمام آرزوهایم خود را کنار گذاشتند تا در راه حق تعالی جان خود را تقدیم کنند.

وی در پایان خطاب به کارگزاران گفت: امروز مدیران باید با تلاش شبانه روزی به دنبال تحقق نهضت انتطار باشند تا دین خود به شهدا را ادا کنند.

پایان گزرش /۲۲۴۲۲۴

  مراسم یکمین سالگرد شهادت مهرداد قاجاری،اولین شهید مدافع حرم ایل قشقایی در شهر خومه زار ممسنی برگزار شد.

  منبع: نورآنلاین

  اخبار مرتبط


  ارسال دیدگاه