رفتن به بالا
  • سه شنبه - 18 آبان 1395 - 01:54
  • کد خبر : ۱۷۷
  • مشاهده :  235 بازدید
  • چاپ خبر : مهدی رجب زاده: دوست دارم یک حسینه در کازرون احداث کنم / رادیو ممسنی + عنوان

مهدی رجب زاده: دوست دارم یک حسینه در کازرون احداث کنم / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: فوتبالیست خوش اخلاق ذوب آهنی گفت: اگر پول داشتم یک حسینه در کازرون احداث می کردم. به گزارش نورآنلاین،  مهدی رجب  زاده کاپیتان خوش اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به پرسش خبرنگار مشرق که پرسیده بود  اگر ۶ میلیارد پول یکجا به دستت برسد چه می کنی، گفت: چون می […]

رادیو ممسنی:

فوتبالیست خوش اخلاق ذوب آهنی گفت: اگر پول داشتم یک حسینه در کازرون احداث می کردم.

به گزارش نورآنلاین،  مهدی رجب  زاده کاپیتان خوش اخلاق تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به پرسش خبرنگار مشرق که پرسیده بود  اگر ۶ میلیارد پول یکجا به دستت برسد چه می کنی، گفت: چون می خواهم دیگر در اصفهان زندگی کنم با بخشی از آن یک ساختمان خوب می سازم و خودم هم در آن خانه ای برای خودم می سازم چون من هنوز در اصفهان خانه ندارم و تا امروز در شیراز سرمایه گذاری کرده ام.

 

وی در ادامه گفت:  بقیه اش را هم یک حسینیه خیلی خوب یا یک مهدیه خیلی خوب برای برگزاری مراسم دینی مان در کازرون برپا می کنم.

مهدی رجب زاده کازرونی

رجب زاده دارای پدر و مادری کازرونی است و در شهریورماه امسال جهت  حمایت از کودکان سرطانی، بی سرپرست و بدسرپرست شهرستان کازرون وارد کازرون شد و و یک در یک بازی نمادین بین تیم کودکان چترخوشبختی و تیم هنرمندان و ورزشکاران پیشکسوت در زمین چمن ورزشگاه تختی شرکت کرد.

 

پایان گزارش /

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه