رفتن به بالا
  • سه شنبه - 18 آبان 1395 - 17:09
  • کد خبر : ۱۸۲
  • مشاهده :  197 بازدید
  • چاپ خبر : شروع یک روز خوب با صبحانه ی سالم برای دانش آموزان / رادیو ممسنی + عنوان

شروع یک روز خوب با صبحانه ی سالم برای دانش آموزان / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: همایش صبحانه ی سالم در مدرسه دخترانه شهید بازیکوشت با مشارکت دانش آموزان و اولیاء برگزار شد. به گزارش خبرنگار نورآنلاین منتهی کشاورز مدیر مدرسه بازیکوشت در این خصوص گفت: در مراسمی که صبح امروز با حضور مسئولان آموزش و پرورش ممسنی برگزار شد دانش‌آموزان بر سر سفره سلامت که در آن غذاهای […]

رادیو ممسنی:

همایش صبحانه ی سالم در مدرسه دخترانه شهید بازیکوشت با مشارکت دانش آموزان و اولیاء برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نورآنلاین منتهی کشاورز مدیر مدرسه بازیکوشت در این خصوص گفت: در مراسمی که صبح امروز با حضور مسئولان آموزش و پرورش ممسنی برگزار شد دانش‌آموزان بر سر سفره سلامت که در آن غذاهای طبیعی و سالم مهیا شده بود نشستند و بر تغذیه سالم به ویژه در وعده صبحانه تاکید کردند.

حمید امیری معاون پرورشی آموزش و پرورش ممسنی نیز در بازدید از این طرح گفت: پژوهش ها در مدارس نشان می‌دهد برخی از بچه‌ها بدون خوردن صبحانه روانه مدرسه می‌شوند که همین مساله روی روند تحصیلی آنها اثراتی منفی می‌گذارد. این در حالی است که مطالعات نشان می‌دهد با خوردن صبحانه، تمرکز آنها بیشتر شده و عملکرد مغزی‌شان تقویت می‌شود.

گفتنی است صبحانه خوب می تواند بر کاهش خستگی آنها سر کلاس و افزایش گیرایی و تمرکز آنها تاثیرگذار باشد.  همچنین خوردن یک صبحانه مفصل با انواع مواد مغذی کمک زیادی به دانش آموزان می کند، طوری که عملکرد آموزشی، توانایی یادگیری، کاهش مشکلات رفتاری و جلوگیری از اضافه وزن کودکان را به همراه دارد.

سفره سالمسفره سالمسفره سالمسفره سالمسفره سالمسفره سالمسفره سالم

پایان گزارش /۲۲۴۲۲۴

    منبع: نورآنلاین

    اخبار مرتبط


    ارسال دیدگاه