رفتن به بالا
  • سه شنبه - 18 آبان 1395 - 22:40
  • کد خبر : ۱۸۶
  • مشاهده :  205 بازدید
  • چاپ خبر : دلالان دسترنج کشاورزان را غارت می کنند / رادیو ممسنی + عنوان

دلالان دسترنج کشاورزان را غارت می کنند / رادیو ممسنی + عنوان

رادیو ممسنی: نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای جلوگیری از حضور واسطه‌ها در خریدوفروش محصولات کشاورزی و دامی، بهترین راه تشکیل تعاونی است. به گزارش نورآنلاین، مسعود گودرزی  اظهار داشت: دلال‌ها و واسطه‌ها بیشترین سود را از حاصل دسترنج روستائیان و عشایر می‌برند و این معضل تا زمان تشکیل تعاونی‌های […]

رادیو ممسنی:

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای جلوگیری از حضور واسطه‌ها در خریدوفروش محصولات کشاورزی و دامی، بهترین راه تشکیل تعاونی است.

به گزارش نورآنلاین، مسعود گودرزی  اظهار داشت: دلال‌ها و واسطه‌ها بیشترین سود را از حاصل دسترنج روستائیان و عشایر می‌برند و این معضل تا زمان تشکیل تعاونی‌های قوی از سوی خود مردم قابل‌حل نیست.

وی با اشاره به قابلیت ضمانتی تعاونی‌ها بیان کرد: تعاونی زمانی که دامدار یا کشاورز ما نیاز به حمایت داشته باشد می‌تواند به کمک وی بیاید اما واسطه‌ها با کم‌ترین صرف انرژی بیشترین سود را می‌برند.

گودرزی در ادامه با اشاره به طرح‌های مجلس برای خدمات‌رسانی به روستاها گفت: طرحی در مجلس در دست بررسی است که خدمات‌رسانی به روستاها در یک بازه زمانی مشخص است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به سیاست اشتباه در مورد کارگاه‌های کوچک و زودبازده در گذشته اشاره کرد و افزود: با این کار بیشتر کارخانه‌های بزرگ به تعطیلی کشانده شد زیرا تسهیلات مربوطه به افراد اصلح داده نشد.

این نماینده مجلس با اشاره به کارخانه‌های در حال رکود یا نیمه‌تعطیل نیز گفت: سایتی به نام «بهین یاب» در این مورد وجود دارد که کارخانه‌داران دارای مشکل به آن مراجعه می‌کنند و پس از جمع‌آوری اطلاعات و بررسی سبب رکود یا تعطیلی، اعتباراتی به آن‌ها داده می‌شود.

منبع:فارس

منبع: نورآنلاین

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه